2737
2734
عنوان

بیایید بی بی چکم

256 بازدید | 42 پست

سلام خانمها من 15ابان پریود بودم روز سوم پری دکتر لتراکس داد تا یه هفته و هفته بعدش که قرص تمام شد گفت امپول پری دی پراگ 5000زدم دوتا باهم قبل و بعد از امپول هم گفت دو روز قبل و بعدش نزدیکی. الان یه هفته مونده به پریودم یعنی 15اذر که سیکلم بشه30روزه، الان بی بی چک زدم و یه خط بین tوc افتاد این یعنی چی؟الان چند روزه تنبل شدم و حوصله کاریم ندارم و زیرهدلمم مثل درد پریود میشه و خوب میشم صبحم که بیدار شدم تا الان سردرد بدی دارم

بَعضی اَز نَشدنهای زندگیــت رو بزار بِحساب اینکه اگر میشدن خیلی بَد میشد،پس به خُــــدا اِعتماد کُن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه سایت خراب نیست عکسش بزار

هر چی میزنم نمیاد عکس چیکار کنم تا بیاد؟

بَعضی اَز نَشدنهای زندگیــت رو بزار بِحساب اینکه اگر میشدن خیلی بَد میشد،پس به خُــــدا اِعتماد کُن
2728
اون آمپول رو واسه چی زدی ؟؟؟ آزادسازی تخمک بود ؟؟؟؟

بله گلم برای ازاد سازی تخمک و ساعت امپولم گفتن بین 8ونیم تا ده شب و روزهای نزدیکم دکترم مشخص کردن

2738

منم ۱۴ ام موعدمه

کلومیفن خوردم شانسی بی بی زدم نمیدونم چی شده

روزهامیگذرند...ومن هرروز دنیارا بیشترمیشناسم...عاقل ترمیشوم ومحتاط تر...دیگرکمتر رویامیبافم...دیرترآدمهارا باورمیکنم...کمتراز زشتی ها تعجب میکنم...بیشتراحساساتم رانادیده میگیرم...روزهامیگذرندومن هرروز،بیشترازدنیای سادگی ام فاصله میگیرم...
بله گلم برای ازاد سازی تخمک و ساعت امپولم گفتن بین 8ونیم تا ده شب و روزهای نزدیکم دکترم مشخص کردن

اگه دو هفته از زمان تزریقت گذشته باشه احتمالا مثبته منم ۱۳ آذر موعدم هستش ولی فعلا بیبی چک نزدم 

این ماه دیگه ...
شاید خراب بوده بی بی چکه

شاید ولی قبلا که میزدم بین دوتا خط نبود همشمنفی بود اخه من ذخیره تخمدانم محدوده و دکترم گفته تا دوسال دیگه یائسه میشم 33سالمه

اگه دو هفته از زمان تزریقت گذشته باشه احتمالا مثبته منم ۱۳ آذر موعدم هستش ولی فعلا بیبی چک نزدم  ...

نه ده روز گذشته گلم خودمم نمیخاستم بی بی بزنم شوهرم گفت نزن منفی بشه خدایی نکردهحالت گرفته میشه گفت بزار یک هفته دیگه بزن

منم ۱۴ ام موعدمه کلومیفن خوردم شانسی بی بی زدم نمیدونم چی شده

الان بی بیت منفی بود یا متبت؟

نه ده روز گذشته گلم خودمم نمیخاستم بی بی بزنم شوهرم گفت نزن منفی بشه خدایی نکردهحالت گرفته میشه گفت ...

پس امکان داره مثبت کاذب شده باشه 

انشالله ک برای شما مثبت واقعی هستش 

این ماه دیگه ...