2737
2734
عنوان

اثرامپولhcg

53 بازدید | 3 پست

۲هفته پیش امپول بارداری زدم ۲روز حالت تهوع دارم و ۳روز ب پری مونده همیشه ی هفته مونده ب پری درد پری داشتم ولی الان ندارم فقط حالت تهوع دارم اثرامپول یانه ؟؟؟

واسه تهوع خیلی زوده

اما ۱۴ ، ۱۵ روز بعد آمپول میتونی بیبی چک بذاری

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

منم حالت تهوع داشتم البته من قبل پریودمم دارم ،و چون قرص استرادیول استفاده کرده بودم گفتم حتما اثرات اون  ،من باردار بودم ،هیچ علایم دیگه ای هم نداشتم و اتفاقا ترشحاتم هم خیلی کمتر از ماههای قبل بود

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

منم حالت تهوع داشتم البته من قبل پریودمم دارم ،و چون قرص استرادیول استفاده کرده بودم گفتم حتما اثرات ...

واقعا منم همیشه ترشحاتم قبل پریودی زیاد بود ولی الان کمه بخاطر امپول hcgدرد پریودی داشتم ولی از ی هفته مونده ب پری دیگ هیچ دردی پری ندارم فقط یکم حالت تهوع دارم پاهام خیلی سردمیشن چن روز اینطورییه

2728