2737
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من هم خواهر ندارم ولی برادر دارم به نظر من خواهر یه چیز دیگه است مخصوصا اگه از تو کوچک تر باشه 😒😒😒

تو رو جون هرکی دوست دارید با دیدن این همه بدبختی بچه نیاریدد💔 اینو بخون 🖤و یک دقیقه روش فکر کن اگه الان بچه دارید یا باردارید امیدوارم بهترین و آزادانه ترین زندگیو براش بسازید🍃 داشتم به خدای رنگین کمون عادت میکردم که بارون اومد و یادم داد....💔🥀بچه ها نخندینا...
2728
2738

همه دوستام خواهر دارن من بینشون فقط ۲تا داداش دارم😑

همشونم ب رابطه من و داداش دومیم حسودیشون میشه چون فوق العاده باهم صمیمیم و هر چی بشه باهم صحبت میکنیم  

برای حاجت روا شدن خواسته خودمو خودت ی صلوات بفرست و از ته دل بگو آمین🤩😍💜
همه خواهرا خوب نیستن😅

😂😂😂

آره مامانم می گه ولی من باور نمی کنم من اگه خواهر داشتم آنقدر باهاش مهربون بودم که عاشقم بشه 

تو رو جون هرکی دوست دارید با دیدن این همه بدبختی بچه نیاریدد💔 اینو بخون 🖤و یک دقیقه روش فکر کن اگه الان بچه دارید یا باردارید امیدوارم بهترین و آزادانه ترین زندگیو براش بسازید🍃 داشتم به خدای رنگین کمون عادت میکردم که بارون اومد و یادم داد....💔🥀بچه ها نخندینا...

خواهر ندارم

تو بیشتر مواقع احساس بی کسی میکنم

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙
2706