2733
2739
عنوان

آشنایی برای ازدواج

147 بازدید | 11 پست

همه می دونن که آشنایی برای ازدواج خیلی مهمه ...

اما اون چیزی که مهم می کنه این آشنایی رو، سخت بودن شناختنه ...! 

باور کنیم یا نه نمیشه با چند جلسه خواستگاری و صحبت طرف رو بشناسی

آدما وقتی از یکی خوششون میاد، و می خوان برای ازدواج باهاش بیشتر آشنا بشن، بیشتر اون جنبه های خوب خودشونو نشون می دن! 

اخلاق خوب 

رفتار خوب

احترام 

و هزار تا چیز خوب دیگه ... 

حالا از روی قصد یا هم بعضی اخلاق بدشونو میگن...

البته هستند بعضیا که اخلاق های بدشون رو میگن، اما بعضی اخلاق و رفتار ها هستند که شناخته نشده اند حتی واسطه خود طرف و این رفتار و اخلاق تو یه چیز سرچشمه میگیره اونم " " عادته " " وقتی با یه نفر یه زمان زیادی بمونی دیگه برات عادی میشه و اینجاست که رفتارت با وقتی که می خواستی آشنا بشی زمین تا آسمون متفاوته ...

اینجاست که یک سری رفتارهای بروز می کنه که خودمونم نمی دونستم ...

چه بخوایم  و چه نخوایم رفتار آدم تو شرایط مختلف و تحت حالت های مختلف فرق داره ! اینجاست که هرچی بیشتر می خوای بشناسی می بینی سخت تره ..!

شاید نظرتون این باشه یه مدت باهم باشن، نامزد ، عقد تا هم رو بیشتر بشناسن ... ولی خب باهم بودن وابستگی میاره، دلبستگی میاره ... اونم وقتی که هدف ازدواج باشه و همه اش خوبی های طرف رو می بینی ... 

به نظر شما چه باید کرد ؟ چجوری شناخت پیدا کرد؟

بد نبودن  راحتر از خوب بودنه ...!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ب نظر من آدما اصلا پیچیده نیستن.فقط باید تو موقعیت قرار بگیرن تا خودشونو نشون بدن و بتونی بشناسیشون.

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
ازدواج نکرد و اشنانشد.تامامممم😶😂😂

ما آدما ذاتا بهم نیاز داریم ... توی هرچی که آرزوشو داری حتی اگر بهش برسی بازم یه چیز کمه ! اونم آرامشه و کنار یک نفر احساسش می کنی

پیشنهاد آشنایی طولانی مدت شیش ماه مثلا

مث دوست

وگرنه با یکی دو جلسه یک ماه دوماه نمیشه که البته الان کی اینجوری ازدواج میکنه؟؟؟؟؟

همه سطح آگاهیشون بالا رفته میدونن نیاز به دوستی بلند مدت هست

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2738
من که همیشه ازدواج مدرن(از قبل دوست باشین) رو پیشنهاد میدم  چون توی موقعیت های مختلف حالات و رف ...

به نظرم دوستی هم نمی تونه درست باشه ! چون توی دوستی فقط وقتی می ری سراغ طرف که حالشو داری ! حوصله شو داری ! وقتشو داری! 

بازم یه چیز ناقص از خود واقعی ادمه ... چون وقتی باهاشی که بازم اون جنبه خوبت روبه روشه

ما آدما ذاتا بهم نیاز داریم ... توی هرچی که آرزوشو داری حتی اگر بهش برسی بازم یه چیز کمه ! اونم آرام ...

بله حرفتون کاملا درسته.خب شما همه راه حل هارو گفتین و براهمشون هم جواب داشتین..

دوستی قبل ازدواج اگ عاقلانه باشه و زمان کمی هم باشه عالیه.مثلا ۳ تا ۶ماه باهم باشن تا همو بیشتر بشناسن.ن مثلا اقا میگه بیا ی مدت دوس باشیم تا من شرایطم جور بشه‌.خب رابطه طولانی سردی میاره.هردو ب هم عادت میکنن.بهتره تو اون چن ماه همه اخلاق خوب و بدشون رو بریزن وسط .

بله حرفتون کاملا درسته.خب شما همه راه حل هارو گفتین و براهمشون هم جواب داشتین.. دوستی قبل ازدواج ...

بازم نمیشه ... 

آخه که وقتی می خواد دل یکیو به دست بیاره، میاد همه خوب و بدشو بریزه وسط... همه سعی می کنن دل طرفو بدست بیارن ... نه اینکه کاری کنن از دستش بدن

بازم نمیشه ...  آخه که وقتی می خواد دل یکیو به دست بیاره، میاد همه خوب و بدشو بریزه وسط... همه ...

ببخشید اگ اون دختر واقعا بخوادش هرگز چشمش بجز عشقش کسی دیگرو نمیبینه.

بنظرم ادما باید برن دنبال عشقشون.و یجاهایی اخلاق بدشون رو بخاطر عشقشون تغییر بدن.میشه تغییر کرد اگ عشق باشه.