2737
2739
عنوان

پدرو مادرمو به فاصله شش ماه از دست دادم

| مشاهده متن کامل بحث + 18084 بازدید | 179 پست

سلام.امیدوارم ناراحت نشی این حرفارو میزنم .خیلیا بهت گفتن دروغ میگی .من یا ماها نمیتونیم بگیم کی دروغ میگه کی راست شایدم من زندگیمو بگم بهم بگن دروغ 

خلاصه من به عنوان کسی که مطالبتو خوندم خوشحالم از اینکه خدا جوابتو داده با یه همسر خوب .و یه نصیحت برا اونایی که داستانتو خوندن با اینکه گذشته ولی درس عبرت بشه برا دخترا دیگه اگه با محمد نرفته بودی بیرون نه دلبستگی به وجود میومد نه بی احترامی از طرف مادرش ...که البته بگم آدم زرنگی بوده خدا جوابشو بده ...و اینکه آفرین عابروشو بردی و ان شاالله تو زندگی الانت موفق باشی فکرشونو دیگه نکن 

و برا تاپیک جاریت چرا احتمال نمیدی تو نی نی سایت بوده و داستانت برا پدرشوهر و مادرشوهرت گفته باشه .نباید اینقده کامل از خودت میگفتی معلوم اگه من همسایتون باشم کامل میشناسمت .بعد اومدی از دلبریات با محمد گفتی قبل ازدواج اونم ۸ سال

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هردوتاپیکت روخوندم،سختی های زیادی کشیدی،خدا بهت آرامش بده. ولی احیانا جاریت عضو نی نی سایت نیست،اینجوری که نوشتی اون همه رو خونده وشماروشناخته احساس میکنم اینارو به خانواده شوهرت گفته که باعث دعوا شده،ولی بازم خداازش نگذره چون هرکسی یه گذشته ای داشته

2728

عزیزم به امید روزهای روشن

بازم تو خیلی روزای خوبی رو تجربه کردی و الانم خوشبختی

بالاخره خبر خوشبختیت ب محمد و خانواده اش میرسه 

امیدوارم همشون چوب کاراشون رو بخورن و اون روز شما رو بیاد بیارن 

گروهی توی ایتا هست در خصوص مشکلات چشمی مثل کلوبوم لرزش میکروفتا ......در صورت تمایل درخواست دوستی بدبد 
سلام.امیدوارم ناراحت نشی این حرفارو میزنم .خیلیا بهت گفتن دروغ میگی .من یا ماها نمیتونیم بگیم کی درو ...

عزیزم کوکجانوشته ماجرای جاریشو

به کوچکی گناه نگاه نکن ؛بنگر چه کسی را نافرمانی میکنی...حسبی الله ونعم الوکیل...
2738
2706