2737
2734
عنوان

احساس میکنم علاقم ب هری پاتر کم شده😩

| مشاهده متن کامل بحث + 315 بازدید | 32 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم مثل توعم😢 احساس میکنم دیگه پاترهد واقعی نیستم😢😐

ارههههههههه😭😭😭

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
داری بزرگ میشی عزیزم تبریک میگم

نمیخوام بیام ب دنیای واقعی.

پراز استرس و تنش و خیانت.

میخوام همونجا باقی بمونم

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
2728
وای نه خیانت نکن😓😅 ببین من خب عاشق تتلوام ینی از عشق بالاتر چیه؟؟من همونم کلا نمیتونم توصیفش ...

اخه ی کامنت تو اینستا دیدم  نوشنه بود اینا همش تو خیال هری بوده.چون کمبود داشته همش فک میکرده برگزیده اس ک ازین حرفا.روانی بوده

از اونروز ذهنم درگیره😢

اخه ی کامنت تو اینستا دیدم  نوشنه بود اینا همش تو خیال هری بوده.چون کمبود داشته همش فک میکرده ب ...

نه بابا اینطوریم نیست حالا من اطلاعات زیادی ندارم ولی میگن خیلی از ورد هاشون واقعیه بخاطر همین پخشش تو یسری کشورا ممنوعه

بعد اینکه ببین مهم نیست واقعیه یا نه

مهم اینه ک تو حالت باهاش خوبه

بخدا🙂❤

...

چرا؟

من خیلی بهتر شدم

حرف دیگران برام مهم نیست.

دیشب به این نتیجه رسیدم که کلا نظرات متفاوتی درباره هری پاتر وجود داره.یکی ازش متنفره مثل اون عوضی که با استوریش فالوئراش ریخت.یکی هم مثل من نه سال ازش خسته نشه.

لازم نیست خودتو براش بکشی.فقط تو رویا و خیال زندگی کن.

من اون کتابایی که دیشب بهت گفته بودم رو خوندم خیلی بهترم.

قرار نیست که حرف مردم دلخوشی هامونو ازمون بگیره.

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
اخه ی کامنت تو اینستا دیدم  نوشنه بود اینا همش تو خیال هری بوده.چون کمبود داشته همش فک میکرده ب ...

بس کن.من که برام یه خاطره شد و یه تجربه از اینکه تا چ حد نظرات میتونه متفاوت باشه.یه کم که بگذره میفهمی که نظر خودت منطقی تر از نظر دیگران.بهت گفتم که قبلا تجربه شنیدن چیزای عجیب غریب داشتم.ولی فراموشش کردم.

قرار نیست که همه مثل هم فکر کنن

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2738
چرا؟ من خیلی بهتر شدم حرف دیگران برام مهم نیست. دیشب به این نتیجه رسیدم که کلا نظرات متفاوتی دربا ...

اره والا گل گفتی.

برم  جانوران شگفت انگیز ببینم واسه اولین بار ببینم بهتر میشم

فقط یسوال.مال دوران قبل دامبلدوره؟ هاگوارتزم توش هس؟

بس کن.من که برام یه خاطره شد و یه تجربه از اینکه تا چ حد نظرات میتونه متفاوت باشه.یه کم که بگذره میف ...

ایشالله منم میتونم فراموش کنم

نمیزارم ب رگ هری پاتریم توهین کننننن

پس اینهمه جادوگر و ساحره که داریم کجا درس میخونن..والا

اوف منم یه زمانی کلا تو فاز هری پاتر بودم.

تومدرسه فک میکردم توراهروهای هاگوارتز راه میرم😅😂

ولی یهو از سرم افتاد🤔یهو غرق مشکلات واتفاقای زندگی شدم..

ولی هنوزم که هنوزه ارزو میکنم کاش قدح اندیشه دامبلدور واقعی بودو منم یکی داشتم😢😞

اره والا گل گفتی. برم  جانوران شگفت انگیز ببینم واسه اولین بار ببینم بهتر میشم فقط یسوال.مال ...

جانوران شگفت انگیز  فیلمش هاگوارتز توش نیست مال دورانیه که دامبلدور مدیر هاگوارتز بود دامبلدورم تو فیلم هست.داستان فیلم مال پنجاه سال قبل از به دنیا اومدن هری پاتره.

ولی کتاب جانوران شگفت انگیز یکی از کتابای درسی هاگوارتزه.توش جانوران جادویی رو معرفی کرده.قشنگ فکر میکنی سر کلاسی.من حتی سعی کردم مباحثشو  حفظ کنم مثل درس واقعی.(سعی کردم نشد.درس سختیه😀)فکر کنم تفکر درباره دنیای جادویی در کل حالتو بهتر کنه.

ببین من الان کلاسم شروع شد مجبورم برم.تو اگه میخوای پست بذار بعدا جواب میدم

نه بابا اینطوریم نیست حالا من اطلاعات زیادی ندارم ولی میگن خیلی از ورد هاشون واقعیه بخاطر همین پخشش ...

اره عزیزم.

مرسی ازت❤❤

ایشالله منم میتونم فراموش کنم نمیزارم ب رگ هری پاتریم توهین کننننن پس اینهمه جادوگر و ساحره که دار ...

ولی خدایی بخوای جدی فکر کنی نمیشه تو دنیایی زندگی کرد که همه جادوگرن.اونوقت همه همدیگرو جادو میکردن وزندگی از تعادل خارج میشد

ایشالله منم میتونم فراموش کنم نمیزارم ب رگ هری پاتریم توهین کننننن پس اینهمه جادوگر و ساحره که دار ...

تازه کتاب درسی جادوگری و راهنمای دنیای جادگری هم هست.اگه تخیل هری بود که این چیزا نبود.

عقل ندارن که بعضیا یه حرفی میپرونن بقیه رو هم منحرف میکنن

2706