2737
2734
عنوان

اگه یه پسر خوب و پس بزنین

75 بازدید | 8 پست

فک کنین همه جوره ادم خوبی بوده بعد شما یکی دیگ رو ببننین خوشتون بیاد برین با اون دیک با اون قبلی ازدواج نخواین بکنین با اینکه همه جیشم اوکیه فقط ظاهر جدیده بهتره خیلییم بهتره 

دل نفر اول شکوندین حالا بعدش نفر دوم عاشق شما نیس فقط میخاسته وقت بگذرونه روتون میشه برگردین پیش پسر اولی گ قصدش ازد.اج بوده " ؟ اون پسر اگ عاشق باشه بر میگیرده باهاتون زندگی کنه یا حالش ازتون بهم میخوره؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منکه غلط بکنم بخاطر قیافه یه ادم اوکی رو ول کنم مگه هر مغزم جویده؟

اما اگه برم اصلا روی برگشت ندارم

از اونام کهاز هرانگشتمده تا هنرشُرشُرمیکنه😍😎😂یه روانشناسبدونمدرک🤦🏻‍♀️😂اهل درس🤓یه اکتیوبه تمام‌معنا😜
منکه غلط بکنم بخاطر قیافه یه ادم اوکی رو ول کنم مگه هر مغزم جویده؟ اما اگه برم اصلا روی برگشت ندارم

حالا ادمه دیگ اشتبا میکنه  بعدم یه پسر قیافش معمولی باشه تیپش معمولی فقط مهربون و خوش اخلاق باشه در مقابل ی پسر مغرور جذاب خوشتیپ خوب ادم جذب خوشتیپه میشه مگ دست خود ادمه

حالا ادمه دیگ اشتبا میکنه  بعدم یه پسر قیافش معمولی باشه تیپش معمولی فقط مهربون و خوش اخلاق باش ...

من با یکی بودم مهندسی پزشکی بود پولدااار خوش اخلاق مهربووووون جیگر ولی قیافه نداشت. بااینکه صدبرابر ازش سر بودم اما واقعا دوسش داشتم اما حیف ک نمیشد باهاش بمونم کات کردم اما اگه اون موقع یه پسر جذاب میومد هم حاضر نبودم ولش کنم .شخصیت و مهربونی این رو با دنیا عوض نمیکردم 

از اونام کهاز هرانگشتمده تا هنرشُرشُرمیکنه😍😎😂یه روانشناسبدونمدرک🤦🏻‍♀️😂اهل درس🤓یه اکتیوبه تمام‌معنا😜
2738
حالا ادمه دیگ اشتبا میکنه  بعدم یه پسر قیافش معمولی باشه تیپش معمولی فقط مهربون و خوش اخلاق باش ...

خب اگه اینطور بوده که شما عمیقا عاشق اونطرف نبودید فقط به طرف هرکی موقعیتش بهتر بوده جذب شدید,عشق هیچ دلیلی نداره