2733
2739
عنوان

بچه یک سال و نیمم بیاین کمک لطفا

160 بازدید | 25 پست

خانوما کسی تجربه دشاته بچه اش تو این سن غذا رو پرت کنه دختر من همش بازی بازی میکنه با غذا و ی دفعه چنگ میزنه و میپاه 

اقتضای سنش هست درست میشه؟

چون محیط خونه ما کاملا اروم و به دور از استرس و داد و جنگ‌و دعواست اینو گفتم که بدونید محیط دورش اروم و نمیدونم‌چرا اینطور شده دوسه ماه هست این رفتارش شروع شده 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
یه ملافه بزرگ پهن کن رو زمین و بذار با غذاش راحت باشه. داره استقلال رو کشف میکنه. خودت یادش بده اینج ...

همیشه زیرانداز میندازم فقط خواستم ببینم نشونه عصبی بودن یا سن بچه اینطوری باعثش هست 

2740
😂😂😂ای جان  یکم نگران بودم‌گفتم نکنه عصبی شده بچه ام

نه بچه های من گاهی دعوا می کنن بعد ی ربع همو بغل می کنن می خندن پسرم سرش رو میزارع رو پای دخترم ی کم ناز می کنه بعد تند تند مو هاشو می کشه بعد پسرم پا میشه مو های این رو می کشه جیغ جیغ دعوا ی ربع بعدش بوس و اشتی بچه ها هم عالمی دارن

شیطان را خواهم کشت... 
اره واقعا جفت باشن خیلی خوبه😍😍😍

اره تازه ب زبون خودشون حرف می زنن می خندن شوهرم میگ دارن جوک می گن ی کم بعد ب زبون خودشون داد و بی داد آخرش دعوا شوهرم میگه الان فحش دادن ما هم می خندیم

شیطان را خواهم کشت... 
2706