2733
2734
عنوان

پزشکی قلب یا دندون پزشکی؟؟ مسئله این است....

| مشاهده متن کامل بحث + 728 بازدید | 62 پست
معلومه پزشكي اخه دندون مگه چه كار مفيدي ميكنه ولي پزشكي داري جون يه انسانو نجات ميدي حس خوبي كه با پ ...

یکی از تخصص های دندون، جراحی فک و صورته

علاوه بر زیبایی، کارکرد درمانی هم داره. درمورد برخی تروماها باعث نجات جون انسان هم میشه

در ضمن همه شاخه های پزشکی لزوما باعث نجات جون نیست، بلکه اوناهم  درمانی یا بعضا زیبایی هستن

همه شاخه های پزشکی و دندانپزشکی برای جامعه لازمه پ اتفاقا هرچه جوامع بیشتر رشد کنن، شاخه های پیشگیرانه و زیبایی، کارکرد بیشتری پیدا میکنن

درخواست دوستی قبول نمی‌کنم || کاربر گرامی، اینجا یه سایت تبادل نظر عمومی هس نه چت شخصی و هرکس میتونه به هر پستی ری‌اکشن بده. پس اگه به پستت توی یه تاپیک ریپلای زدم، نگو: «با تو نبودم. مخاطبم استارتر بود» این حرف خیلی مسخره است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها برای اینکه جواب ازمایشای مامانم منفی بیاد ب امید خدا ندر صلوات گرفتم یااایت الکی یا زیارت عاشورا هرچی ک‌میتونید میشه بخونید و بگید بهم ک‌کدومو میخونید😭🙏

شاید نفس یکیی گرفت

التماستون میکنم سرنمازاتون دعا کنید😭🙏

یه صلوات مهمونم کنید💕
2731
من کلا به هرچی ک مربوط به بدن و اناتومی باشه علاقه دارم

عزیزم پزشکی قلب ما نداریم باید بری پزشکی بخونی بعد بری ازمون تخصص بدی نمره بالا هم میخواد قلب اگه قبول شدی بری بخونی دوره اش هم فک کنم ۵ سال هست یعنی ۱۲ سال باید درس بخونی دندان همش ۵ ساله 

2738
یکی از تخصص های دندون، جراحی فک و صورته علاوه بر زیبایی، کارکرد درمانی هم داره. درمورد برخی تروماها ...

به شرايط بخراني نگاه كن تو جنگ وجبهه هيچ احتياجي به دندانپزشك نيست الان تو كرونا هيچ احتياجي به دندانپزشك نداريم

جراحي فك و صورتم براي متخصصاي ENT كار خيلي راحتيه 

قطعا به همه رشته ها نياز هست ولي همه رشته ها قابل مقايسه با هم نيستند

عمري دگر ببايد بعد از وفات مارا                                                              كاين عمر طي نموديم اندر اميدواري
مگه نمیدونی تو این سایت همه رتبه دو رقمی دارن

اتفاقا شبی که نتایج اومد همه اومدن زدن ما رتبه اول انسانی شدیم یکی زد رتبه سه تجربی شدم و .... بعد نتایج و زدن دیدم همه خالی بستن با خودم گفتم چیشده همه تک رقمی ها مال نینی سایته

2706