2733
2734
عنوان

کیمیا تموم شد😭

| مشاهده متن کامل بحث + 432 بازدید | 44 پست
منم هربار میذاره مامانم اینا میشینن نگاه میکنن کلی غرغر میزنم که اینو صدبار دیدیم بسه دیگه ولی آخرش ...

واقعا عالیه فیلمش🥰😍

شوهرمنم هی غر میزنه کنترل و ازم‌بگیره ولی موقع پخشش خودش هی میخنده به طنزشون

پدر پشتم‌شکست از رفتن تو/پدر شادی تموم شد توغم‌تو  همیشه بزرگترین آرزوم این بود پاهای بابام و‌ببوسم ولی هیچوقت روم‌نمیشد خجالت میکشیدم روزی که تو‌سردخونه دیدار آخرم بود نشستم کف سردخونه و‌چنددقیقه بی وقفه پاهاش و‌بوسیدم بدون هیچ‌خجالتی بدترین لحظه عمرم بود که از خودم تاهمیشه متنفر شدم توروخدا هیچوقت هیچوقت خجالت نکشید از بوسیدن دستای پدرمادرتون‌نذارین خدای نکرده ی روز این نوع بوسیدن تجربه کنید.درسته بعد بابام نفس میکشم ولی زندگی نمیکنم اصلا فقط به اجبار روزهامیگذره چون چاره ای ندارم ولی وقتی تموم جانم دیگه روزمین نیست منم نیستم روحم‌نیست جسمم که ادامه میده هیچوقت دیگه ادم قبل نمیشم🖤🥀خیلی دلتنگتم بابای مهربونم بابای خوبم خیلی قلبم تحمل این حجم دلتنگی نداره🥀🥀🥀

سریال پس از باران 

نابرده رنج 

جومونگ 

خیلی رو من تاثیر میزاره هربار میبینم با هیجان میشینم نگاه میکنم

فیلم مختار نامه هم که عاشقشم

گروه پائیزی بامداد خمار ، وزن فعلی 87 ، وزن هدف 63   گروه بنفش ، من به هدفم میرسم ، پس پیش به سوی هدفم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خب فیلم الکی هست وقتی بعد کذشت چندین سال بازیگر تنها تغییری ک می‌کنه عینک و ابروشه بایذ بگیم فیلم خو ...

گریمور سریاله گفته که خانم(مهراوه) همون کیمیا نمیزاشت پلاستیک و .. بزاریم رو صورتش و خوب گریمش کنیم!!

.‌‌‌‌عالم همه در محضر خداوند است
منم خیلی ناراحت شدم کیمیا تموم شد خیلی فیلم خوبی بود ولی ایشالا خودم چند سال دیگه که کارگردان شدم ف ...

ان شاءالله 😁 دوست داری کارگردان شی؟

گریمور سریاله گفته که خانم(مهراوه) همون کیمیا نمیزاشت پلاستیک و .. بزاریم رو صورتش و خوب گریمش کنیم! ...

هرچی باشه کلا سریال خیلی الکی بود کلا من صدا سیما خوشم نمیاد فیلم ترکی ب صدتای اینا می ارزه😐

عجب بابا عجب
2740
هرچی باشه کلا سریال خیلی الکی بود کلا من صدا سیما خوشم نمیاد فیلم ترکی ب صدتای اینا می ارزه😐

برعکس من خیلی اینجور سریالا رو دوست دارم..

البته سریال های ترکی رو هم دیدم..

عشق اجاره ای رو دیدی؟؟

اون دافنه اس تو فیلمه اسمش هانده اصلا تو عشق اجاره ای نبود 😍

😍😍😍آخرش چی شد؟؟

دافنه با مرده ازدواج کرد؟؟

چون اینترنت داشت تموم می شد دیگه نگاش نکردم🤕

😍😍😍آخرش چی شد؟؟ دافنه با مرده ازدواج کرد؟؟ چون اینترنت داشت تموم می شد دیگه نگاش نکردم🤕

اره یه بچه هم داشتن اسمش یادم نمیاد منم تا یه حایی نتونستم ببینم امتحانام شرو شد

عجب بابا عجب