2733
2734
عنوان

کیمیا تموم شد😭

| مشاهده متن کامل بحث + 432 بازدید | 44 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
فیلمای ایرانی آخرش به جز این مدلی تموم شه جای تعجب داره😂😂

دقیقا🤣🤣👍ادم بدا کشته میشن همه خوشبختن بعد چند نفرم عروسی میکنن

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
من همین حس و نسبت ب فیلم پایتخت دارم خدا عاشقشم یکیم سینمایی زن ها فرشته اند2

منم هربار میذاره مامانم اینا میشینن نگاه میکنن کلی غرغر میزنم که اینو صدبار دیدیم بسه دیگه ولی آخرش خودمم میشینم نگاه میکنم😁

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
بی مصرف ترین فیلم صدا سیما 😐 البته کلا فیلم با مصرف تولید نمیکنه

مگه قراره چی بسازن

خب برا اوقات فراغت خوبن بعضی فیلمها

پدر پشتم‌شکست از رفتن تو/پدر شادی تموم شد توغم‌تو  همیشه بزرگترین آرزوم این بود پاهای بابام و‌ببوسم ولی هیچوقت روم‌نمیشد خجالت میکشیدم روزی که تو‌سردخونه دیدار آخرم بود نشستم کف سردخونه و‌چنددقیقه بی وقفه پاهاش و‌بوسیدم بدون هیچ‌خجالتی بدترین لحظه عمرم بود که از خودم تاهمیشه متنفر شدم توروخدا هیچوقت هیچوقت خجالت نکشید از بوسیدن دستای پدرمادرتون‌نذارین خدای نکرده ی روز این نوع بوسیدن تجربه کنید.درسته بعد بابام نفس میکشم ولی زندگی نمیکنم اصلا فقط به اجبار روزهامیگذره چون چاره ای ندارم ولی وقتی تموم جانم دیگه روزمین نیست منم نیستم روحم‌نیست جسمم که ادامه میده هیچوقت دیگه ادم قبل نمیشم🖤🥀خیلی دلتنگتم بابای مهربونم بابای خوبم خیلی قلبم تحمل این حجم دلتنگی نداره🥀🥀🥀

منم خیلی ناراحت شدم کیمیا تموم شد خیلی فیلم خوبی بود

ولی ایشالا خودم چند سال دیگه که کارگردان شدم فیلم بهتر این می‌سازم براتون😂😂😂🤦‍♀️

تو همانی که دلم لک زده لبخندش را، او که هرگز نتوان یافت همانندش را