2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شهریوری ها یجورین خوشم نمیاد ..اردیبهشتم ک خونسردو ه ا  ت و تیر ماهی ام لوس

من تیرماهیم😐😐😐

تیر ماهیا زود رنجن و سریع ناراحت میشن  همزمان هم عصبین هم مهربون و بشددددددت احساساتی 

خصوصیات افراد اصلا ربطی ب ماه تولد نداره من خیلیا رو دیدم که متولد ی ماه بودن ولی زمین تا آسمون فرق ...

من دو تا برادر دی ماهی دارم که فقط یه سال اختلاف سن دارن. تو یه خانواده و با یه تربیت بزرگ شدن. اخلاق هاشون زمین تا آسمون فرق داره. حالا چه برسه به متولدین یه ماه با سن های مختلف و تربیت شده خانواده ها و فرهنگ ها و شهرهای مختلف

2738
من دو تا برادر دی ماهی دارم که فقط یه سال اختلاف سن دارن. تو یه خانواده و با یه تربیت بزرگ شدن. اخلا ...

من و برادر زاده و خاهر زدم و دامادمان آذر ماهی هسیم حتی ی رفتار مشترک هم نداریم اونوقت چونآشنای اینا گاو بود همه آذر ماهیا باید گاو باشن؟

من تیرماهیم😐😐😐 تیر ماهیا زود رنجن و سریع ناراحت میشن  همزمان هم عصبین هم مهربون و بشدددد ...

اره 

جهاني دروغ يه دنيا غروب يه درد عميق يه تيزي تيغ يه قلب مريض يه اه غليظ يه دنيا محالو تو سينم گذاشتي رفيقم کجايي دقيقا کجايي تو بي من کجايي يه دنيا غريبم کجايي عزيزم بيا چشامو تو چشات بريزم نگو دل بردي خداي نکرده ببين خواب چشات با چشام چي کرده همه جارو گشتم کجايي عزيزم بيا رگامو تو خونت بريزم بيا روتورو کن منو زيرو کن بيا تا که زخمامو يه جوري روفوع کن عزيزم کجايي دقيقا کجايي تو بي من کجايي

والا شهریوریای دور وبرم تا سرحد مرگ آزارم دادن هرچهارتا شونم شهریورین اردیبهشتیا بهترن حداقلش اینه سرشون به کار خودشونه ودخالتی تو زندگی کسی ندارن فقط یکمی خونسردن ولی دیگه اذیتی بر اکسی ندارن 3تا اردیبهشتی دور وبرم اینطورن

آجیا واسه پسرم دعا کنید مشکلش رفع بشه خیلی حالم خرابه 😥😥😥 دعا کنید ناامید نشم 🙏🙏🙏خدا بچه سالم و صالح نصیبتون کنه 😭😭😭🌹🌹🌹🌹
2706