2737
2734

بنظرتون جواب میده؟

خیلی گریه کردم از ته دلم 

خونه پدرشوهر میشینم منت میکنن

تهدید میکنن که میندازیمتون بیرون

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 

خونه ها داره میاد پایین 

عصه نخور 

من امیدوارم خونه دار بشی

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خونه ها داره میاد پایین  عصه نخور  من امیدوارم خونه دار بشی

الهی امین

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 

آره..مطمعن باش...

برات صلوات فرستادم...

انشالله خدا صبر و تحمل بهت بده...میدونم چقد سخته

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
2738
انشاءالله که ناامید نشی ولی ذکر گفتن تنها ک کافی نیست. باید پول باشه. 

🥺🥺😭😭😭😭

آره..مطمعن باش... برات صلوات فرستادم... انشالله خدا صبر و تحمل بهت بده...میدونم چقد سخته

مرسی عزیزمانگیزه زندگیمو ازم گرفتن

مرسی عزیزمانگیزه زندگیمو ازم گرفتن

نزار....خودتو نباز...رفتن به خونه دیگه ولی با روح و روان خراب چه فایده داره...قوی باش...نزار افکار منفی بیان تو ذهنت...خودتو سرگرم کن...یه لحظه بیکار نباش..چون بیکارکه بشی افکار منفی پیداشون میشه...

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
نزار....خودتو نباز...رفتن به خونه دیگه ولی با روح و روان خراب چه فایده داره...قوی باش...نزار افکار م ...

دقیقا امروز میخام با شوهرم برم سرکارش نمیتونم  خونه بمونم 

صداشونو میشنوم حساس میشم

2706