2737
2739
عنوان

حرف شوهرم بخاطر طلافی حرفای من

763 بازدید | 75 پست

من ب شوهرم گفتم دیگه خسته شدم و نمیتونم بات ادامه بدم بیا توافقی طلاق بگیریم و.... 

یه ساعت بعد

تلیوزیون روشن بود و داشت سریالی پخش میکرد که ملیکا شریفی نیا توش بود منم گفتم اون دختر محمد رضا شریفی نیاس شوهرمم گفت به باباش نرفته 

و بعد نیم ساعت ی به من گفت تو خیلی شبیه محمد رضا شرفی نیا هستی

شما بودین چ فکری میکردین

چ جوابی میدادین

ناراحت میشدین

لطفا با دلیل جواب بدین 

برام دعا کنید لطفا 🙏🙏🙏هیچ وقت تا حالا احساس خوشبختی نکردم. دعا کنید زندگی م جوری بشه که میخوام.... ان شاء الله شمام هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من میگذاشتم رو شوخی حرفشو 

نه میل به آغاز و نه پایان دارم ، چندیست که مرده ام ولی جـان دارم..😔😔😔دوری کردن از بعضی آدما مثل گرفتن رژیمه بودنشون لذیذه، نبودنشون باعث پیشرفت 😁😐و هیچ‌کس نبود که غم مرا از خنده هایم بفهمد.💔💔💔💔💔شـــــنیدے؟ مـــیـــگـــن بــادنـــیـاعـوضـــــت نــمـیـــکـنــم؟زر میــــــــزنـــنـــــ ! پـاش بـــیـــوفــتــهتــوروبـایـکـی کـه عکــس پــروفـایـلــشاز تــو بـهتره عوضت میکنن،🙄🙄😒😒😒😒
2731
به نظرم شما منفی بافی زیادی و الکی مسائل را به هم ربط میدی

خوب شما مثبت بافی این حرف و شوهرت بهت بزنه ناراحت نمیشی

برام دعا کنید لطفا 🙏🙏🙏هیچ وقت تا حالا احساس خوشبختی نکردم. دعا کنید زندگی م جوری بشه که میخوام.... ان شاء الله شمام هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 

تلافی

تلویزیون

یعنی گفته زشتی به تلافی حرف تو خودتم دلیلش رو گفتی 😶 شریفی نیا می گن زن باز هست تو نقش هایی که داره 😐 اینم هس یعنی فکر شوهر های جدیدی

می دونستی نظر افراد مختلف با هم فرق میکنه و این اصلا بد نیست؟ ❤ اهدافم یک: ز... دو: ن......... سه: کاهش وزن تا ۵۷ ❤️ 
2738
من میگذاشتم رو شوخی حرفشو 

شوخی نبود آخه

تلافی تلویزیون یعنی گفته زشتی به تلافی حرف تو خودتم دلیلش رو گفتی 😶

حق داشت

شاید چون اونم رفته از زنش طلاق گرفته ازون نظر شبیهین

نه گفت صورتت

2706