2737
2739
عنوان

بنظرتون...

94 بازدید | 10 پست

بنظرتون باید حساس باشم؟

واتساپ پیام داد منم پیام دادم بعد انلاینه دیگ جوابو نداد 

چون هم دوتا تیک بی رنگ خورد هم تلگرام انلاینه چرا؟

بنظرتون دلیلش چیه؟

یه صلوات برام میفرستین با دلای پاکتون  

اون یعنی نت هست این اونجا آنلاین نیس

مال۱نفر باش،💚نه خاطره مبهم در ذهن ۱۰۰نفر😊اگه با نظرات من مخالفی ریپ نزن دوست عزیز حال و حوصله آن چنان ندارم که جواب تورو بدم مرسی اه😑

نامزدت؟ حالا یه بار چیزی نمی شه اگر زیاد پیش میاد نشونه خوبی نیست. بستگی به کارشم کاره مثلا اگر کارش مدام با تلگرام و واتساپ اوکی هست البته قبلش باید ازت عذر خواهی کنه بعد بره به مشتری هاش یا ... برسه

می دونستی نظر افراد مختلف با هم فرق میکنه و این اصلا بد نیست؟ ❤ اهدافم یک: ز... دو: ن......... سه: کاهش وزن تا ۵۷ ❤️ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
کارش با تلگرام اینا نیس

اگر زیاد تکرار می شه و بهش تذکر دادی خیلی بده. نه که هر بار تذکر بدید. یکی دوبار دادی بازم تکرار شد بدون یا خیلی بیخیال و بی حس یا بی ادب یا سرش گرمه یا خسته کننده هست براش

می دونستی نظر افراد مختلف با هم فرق میکنه و این اصلا بد نیست؟ ❤ اهدافم یک: ز... دو: ن......... سه: کاهش وزن تا ۵۷ ❤️ 
اگر زیاد تکرار می شه و بهش تذکر دادی خیلی بده. نه که هر بار تذکر بدید. یکی دوبار دادی بازم تکرار شد ...

اگ تذکر دادم باز انجام داد باید چجوری رفتار کنم؟

اگ تذکر دادم باز انجام داد باید چجوری رفتار کنم؟

علتش رو هم نگفته تا الان؟ نمی دونم چون خواستگار دختر عمم اینطوری بود بعد از چند ماه آشنایی هم درست نشد بدتر هم شد. ولی چون اون کلا خیلی مشکلات دیگه هم داشت و آدم دروغگو و ... بود. جواب رد داد. فقط میدونم تا آخرش درست نشد. اون شغلش آزاد بود همش دلیل میورد که داشتم به مشتری جواب میدادم.

علتش رو هم نگفته تا الان؟ نمی دونم چون خواستگار دختر عمم اینطوری بود بعد از چند ماه آشنایی هم درست ن ...

میگ با رفیقام حرف میزنم بعضی وقتا هم میگ تل الکی میزنه انلاین

2738
میگ با رفیقام حرف میزنم بعضی وقتا هم میگ تل الکی میزنه انلاین

ببخشید عزیزم تجربه این مدلی ندارم که کمک کنم.

تل من الکی نمی زنه هیچوقت. یه بار که پیشش بودی یه چیز بفرست بگو ببینش. بعد میبینه گوشی ‌که گذاشت کنار ببین آخرین بازدید کی می زنه براش. با شبا وقتی می گه شب بخیر ببین آخرین بازدید همون لحظه می زنه؟ اگر می زنه که نمی شه یه بار تلگرام درست بزنه یه بار با تاخیر بزنه.

رفیق دیگه نوبره عزیزم یعنی اولویت نیستی. باید ازت با احترام خداحافظی کنه بعد بره پی رفیقاش. اونم زیاد حرف بزنه یعنی رفیق باز هست.

ببخشید عزیزم تجربه این مدلی ندارم که کمک کنم. تل من الکی نمی زنه هیچوقت. یه بار که پیشش بودی یه چیز ...

اها ممنونم بابت راهنماییت❤❤