2733
2734
عنوان

قرص اورژانسی تنسی ۰/۷۵

6329 بازدید | 61 پست

یدونه بخورم کافیه؟ یا باید حتما دوازده ساعت بعدش یکی دیگه بخورم؟ آخه صبح خواب موندم الان ۳ ساعت گذشته ، الان دومیو بخورم مشکلی نداره؟

ای وای از ابن احوالات برا خودم آرزو مندم

ولی حامله شدنشو 

آقا شهریار خوش آمدی به زندگیمو شدی شهریار قلبم یه دنیا دوست دارم به همین سادگی و خوشگلی عزیزترینم انشالله همیشه سالم باشی جنتلمنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من بار اولمه رابطه داشتم از ترسه ک خوردم 😅

با کی داشتی بلا 😂😂

آقا شهریار خوش آمدی به زندگیمو شدی شهریار قلبم یه دنیا دوست دارم به همین سادگی و خوشگلی عزیزترینم انشالله همیشه سالم باشی جنتلمنم 
2738
بخور امید وارم برات اثر کنه . برا من که نکرد و الان منتظر زایمانم😅😅😅

😂😂😂😂

ماشالله به شوهرت

میگن یبار

يكي از اشناهامون هر ماه شايدم كمتر اين قرصرو مصرف ميكرد الان غده در اورده بود عمل كرد خوب شد ولي دكتره گفته بود خوش خيم بد خيم داره و اينا ازمايش دادن خوشبختانه خوش خيم بوده، ولي من حدس ميزنم واسه اين قرصه باشه خودش كه اصلا نميدونه

🍃فرو شدن چو‌ بدیدی بر امدن بنگر🌱
چون قرص هورمونی هستش باید تا حد امکان استفاده نشه ولی خب تو موارد اورژانسی سالی یه بار 

من شوهرم گفت میخوام مال خودم کنمت بعدش تا بعد عروسی کاری باهات ندارم دیگه رابطه کامل نداریم گفتم باشه , الان یکساله عقدیم

2706