2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیشتر توضیح میدی؟ یعنی من میخوام آرامش جذب کنم چیکار کنم دقیقا

پی دی اف کتاب معجزه شکر گذاری رو بگیر قربونت برم اونو تمریناشو انجام بده آرامش که سهله بیشتر از اینارو بدست میاری

بگو ایشالا منم راحت شم بگو بمیرم

خدا نکنه ان شاء الله پسرت رو ببینی خوشحال شی میدونی چه لذتی داره بعدا که بزرگ شد ببینیش دامادش کنی 😍 ان شاء الله زنده باشی اون روزای قشنگش کنارش باشی 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2731
باز که میکنم گاهی صدا میکنه اما مشکل اصلی اینه گوشم حس میکنم میگیره عضلاتش واستخون مفصلم سنگین میشه ...

وای منم هم صدا میده هم قفل میشه الان خداروشکر بهتر شده تمرین سلامتیو که تو کتابه هست انجام بده بهت قول میدم اجی جون خوب میشهع

یادم نیس ولی الان اگه بگن پسرم اومده شهر خودمون ببینمش😭😭

چراخودتواینقدرعذاب میدی عزیزم میدونم سخته ولی بزرگترکه بشه صددرصدمیادپیشت مثل بچه خالم توروخدا این قدرخودتوناراحت نکن درکت میکنم 

اگ‌ بتام بالا رفته باشه و خارج رحمی نباشم میشه بهترین اتفاق زندگیم 

تاسااعت ۱۱ معلوم میشه 

فقط به   خدای مهربونمون     اعتماد کن و به ائمه متوسل شو برات ناممکن هارو ممکن میکنن❤❤خداااااجونمممم❤میشه دستای منم مث دوستای نی نی سایتم پرکنی میدونم که ناامیدم نمیکنی از امشب امیدم هیییچ احدی نیست فقط امید به رحمتت دارم .پس تنهام نذار   .من تجربه تلخ حاملگی خارج رحم دارم دعا کنید بارداری بعدیم سالم باشه 😢😭
2738
وای منم هم صدا میده هم قفل میشه الان خداروشکر بهتر شده تمرین سلامتیو که تو کتابه هست انجام بده بهت ق ...

قربونت برم ایشالا توام خوب خوب بشی

سفارش دادم تواین هفته میرسن دستم میخونم حتما

حس میکنم خدا این کتابا رو سرراه من قرار داد تازندگیموتعقییر بده هیچ اتفاقی الکی نمیفته حتی خوندن همین کتابا واقعا ب کائنات و جذب کردن معتقدم خدا ازطریق کائنات جواب مارومیده

2706