2737
2739
عنوان

شوهرم دو روزه باهام قهر کرده و حرف نمی زنه...

| مشاهده متن کامل بحث + 6847 بازدید | 85 پست
بعد از این که بچه دار شدم به این نتیجه رسیدم ما دوتیپ شخصیتی متفاوتی یاباید جدا شم یاباید این آدمو ب ...

شوهر منم همینه ، غیر از این که خیلی روی مد و نظم حساسه و مدام از من ایراد می گیره. منم مث شما فهمیدم باید تابع نظرش باشم و از خرفاش  ناراحت نشم. 

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی؟ 
من عشقم همینجوریه سریع قهر میکنه البته الان خیلی بهتر شده من  بعضی وقتا که قهر میکنه اصلا باها ...

بهت توصیه می کنم به شدت 

اگر ازدواج نکردید تا تونستی رابطه ت رو باهاش خاتمه بده. 

نمی دونی من چقدر کتاب  روان شناسی  خوندم و از مشاورا کمک گرفتم. بیچاره م کرده از نظر عاطفی. شده م یه ترسوی  بدبخت. با خودت این ظلم رو نکن خواهر. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هرکی حاجت داره بیاد تاپیک اخرم

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید
2731

باز شما شوهرت فقط قهر میکنه شوهر من یه جوری با زبونش آدم نیش میزنه و تحقیر میکنه که کل اعتماد به نفست یکجا نابود میشه دیروزم که زدم

بچه که بودم با خودم می گفتم بزرگ که شدم من دنیا رو تغییر میدم نوجوان که شدم فهمیدم دنیا خیلی بزرگه گفتم پس من کشورم را تغییر خواهم داد در جوانی گفتم کشور بزرگه شهرم رو تغییر میدم به میانسالی که رسیدم گفتم محله ی خودم رو باید تغییر بدم حالا که پیر شدم میفهمم تغییر باید از خودم شروع میکردم اگه خودم تغییر میکردم میتونستم اول خانواده و بعد محله و شهر و کشور و دنیایم رو کم کم دچار تحول کنم  

منم همسرم اینطور بود قهر میکرد و من طاقت نداشتم و پیگیر بودم تا آشتی کنیم و خیلی اعصابم خراب میشد ..یه بار مشاوره گرفتم و دقیقا کارهایی که گفت رو انجام دادم و الحمدلله نتیجه گرفتم ..

مشاور بهم گفت هر وقت قهر کرد اصلا خودت رو بزن به اون راه که یعنی تو نمیدونی قهر کرده به خودت برس به خونه برس شاد و سرحال باش ..

میای پیشش میشینی حرف میزنی اگه دیدی جواب نداد راهتو میگیری عادی میری به بقیه کارات میرسی انگار نه انگار جوابتو نداده .. گاهی اوقات دربیار بگو به نظرم موضوع مهمی نبود ها که بخوای قهر کنی 

من که جواب گرفتم ..چند ساله قهرامون در حد چند دقیقه ست ..زیاد زیاد یه ساعت بشه الحمدلله

عزیزم چند سال اختلاف سنی دارید؟؟این خیلی مهمه.چون ازدواجای با اختلاف سنی بالا معمولا اینجور اتفاقا بیشتر رخ میده.

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
عزیزم چند سال اختلاف سنی دارید؟؟این خیلی مهمه.چون ازدواجای با اختلاف سنی بالا معمولا اینجور اتفاقا ب ...

۴ ساله عزیزم. بچه م تازه سه ماهشه. همه اش میگم کاش همون پارسال جدا شده بودم ازش. چقد بهم قول داد خودشو تغییر میده. اما حالا به خاطر بچه اصلا کوتاه نمیاد و هر روز سخت گیر تر میشه می دونه به خاطر بچه دیگه نه میرم و نه می تونم باهاش دعوا کنم.

2740
باز شما شوهرت فقط قهر میکنه شوهر من یه جوری با زبونش آدم نیش میزنه و تحقیر میکنه که کل اعتماد به نفس ...

شوهر منم حرفای جالبی در مورد خودم و پدرم نمیگه

بهش پیام بده.

انقدر پیام دادم 

فایده نداره 

خیالش از بودن من راحته و بایت کوچکترین کارم که از نظرش اشتباه باشه یا توهین می کنخ و داد می زنه یا بهونه میتراشه و قخر های طولانی راه می ندازه

تو منی یا من توام اسی...مگه میشه انقد شباهت😔

بحران آب را جدی بگیریم.خیلی خیلی جدی.آب واقعا کمه.😔اگه رعایت نکنیم سازمان ملل  گفته تا ۵ سال آینده یعنی ۲۰۲۵ جنگ بر سر آب تو خاور میانه شروع میشه...و تا سال ۲۰۴۰ از بعضی شهرای ایران فقط یه اسم باقی میمونه.😔تروخدااااا رعایت کنید.بخاطر بچه هامون..کم آبی و بی آبی واقعا وحشتناکه.بچه هامون خیلی گناه دارن😔😔😔
۴ ساله عزیزم. بچه م تازه سه ماهشه. همه اش میگم کاش همون پارسال جدا شده بودم ازش. چقد بهم قول داد خود ...

اختلاف سنی تون که خیلی عالیه.پس چرا اینقدر اختلاف نظر و سلیقه با شما داره؟؟؟خیلی سخته عزیزم.درکت میکنم.واقعا خدا خودش کمکت کنه خواهرم.تو کشوری مثل ایران خیلی مردسالاریه و کلا حق و حقوق زنها خیلی ناشناختست.ولی من ایمان دارم که خدایی هست و این روزاتو میبینه عزیزم.در همیشع رو یه پاشنه نمیچرخه به قول معروف.

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
اختلاف سنی تون که خیلی عالیه.پس چرا اینقدر اختلاف نظر و سلیقه با شما داره؟؟؟خیلی سخته عزیزم.درکت میک ...

ممنونم عزیزم، بله، همین طوره، راستش  الان یه روزه کامله دیگه منم به توصیه ی  مشاور و خانمای مجرب در این زمینه منتکشی نکردم، غذا می پزم، خونهرو جمع می کنم، رفتارام کاملاعادیه اما فقط باهاشون حرف نمی زنم. دوست ندارم لج بازی کودکانه ای از خودم نشون بدم فقط منم آینه وار سکوتکردم،اماوظایف خونه و بچه داری رو کاملمثل سابقانجاممی دممنم معتقدمخداکمکم می کنه واین بار کمر همت بستمکه یک بار برای همیشه زجر تنهایی رو تحمل کنمامابی دلیل منتکشی  نکنم ومثل یک خانم منتظر باشم تا ایشون بیاد سمتم واعتراف کنه که قهرش رفتار غلطی  هستش  و اگر من حرفی  همزدمکه رنجیده می  تونه اونم مث من صحبت کنه و از رنجشش بگه و خئلی زودمشکلمونحلبشه. 

عزیزم ...  انشاالله خدا کمکمون کنه  برای اصلاح این رفتار شوهر منم دعا کنید

اشتی نکردی اسی؟

بحران آب را جدی بگیریم.خیلی خیلی جدی.آب واقعا کمه.😔اگه رعایت نکنیم سازمان ملل  گفته تا ۵ سال آینده یعنی ۲۰۲۵ جنگ بر سر آب تو خاور میانه شروع میشه...و تا سال ۲۰۴۰ از بعضی شهرای ایران فقط یه اسم باقی میمونه.😔تروخدااااا رعایت کنید.بخاطر بچه هامون..کم آبی و بی آبی واقعا وحشتناکه.بچه هامون خیلی گناه دارن😔😔😔