2733
2734

این بار اول نیست، توی این ۵ سال و سه ماه که از ازدواجم گذشته بارها قهر کرده، الان هم قهر که می کنه هیجی نمی خره برای خونه، 

با مشاور صحبت کردم 

نتیجه کلام این شد که اگر جدا بشی ، ممکنه به خاطر خوبی هایی که تو روزهای آشتی داشته پشیمون بشی و بیشتر عذاب بکشی ، پس تلاش کن اگر قهر کرد باهات به هیچ وجه منتش رو نکشی تا بفهمه قهراش بی اثرن و دست از این روش کنترل برداره. 

دلم برای پسرم می سوزه، کوچیکه، اخه یه ادم قهر قهرو چطور می خواد الگوش باشه، وقتی قهره به هیچ تعهدی پایبند نیست. خرید نمی کنه پول نمیدع کمکم نمی کنه حرف نمی زنه محبت نمی کنه و ... 

تمام دلیلشم اینه که من سر یه مسیله ای ازش ناراحت موندم و قدرشو ندونستم. 

یعنی میگه فقط از من تعریف کن و هیچ مخالفت یا انتقادی نکن حتی بدون تندی و با لحن ملایم ها. 

خیلی سعی کردم آتو دستش ندم ولی من هم یه انسانم یه زنم چیزهایی پیش میاد که عمیقا ناراحتم می کنه. 

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی؟ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

كلاً كم محلي كن تا خودش بفهمه بي اثره!

خب عين ٢ تا آدم عاقل و بالغ مشكلتونُ حل كنيد ديگه!

چرا عين بچه هاي ٢ ساله قهر مي كنه؟🤔

گر شرم همی از آن و این باید داشت پس عیب کسان زیر زمین باید داشت ور آینه وار نیک و بد بنمائی، چون آینه روی آهنین باید داشت.

شوهر منم اینجوریه اوایلازدواج چون دوسش داشتم طاقت قهر نداشتم و همه کار میکردم تا آشتی کنیم ولی الان نه باهاش حرف میزنم محل نداد غصه نمیخورم ناراحت نمیشم خودشم فهمیده دیگه برام مهم نیست

منم شوهرم اینطوره ک میگخ اصلا نباید نارحتی بشه.نباید تند بشم نباید توقع داشته باشم‌باید راضی باشم .. ...

اره شوهر منم دقیقا همینه، چی کار کردی شما؟ 

2738
كلاً كم محلي كن تا خودش بفهمه بي اثره! خب عين ٢ تا آدم عاقل و بالغ مشكلتونُ حل كنيد ديگه! چرا عين ...

خودش می دونه خواسته ش منصفانه نیست، قهر می کنه تا منو مجبور به کوتاه امدن کنه

خودش می دونه خواسته ش منصفانه نیست، قهر می کنه تا منو مجبور به کوتاه امدن کنه

نه شما كوتاه نيا!

گر شرم همی از آن و این باید داشت پس عیب کسان زیر زمین باید داشت ور آینه وار نیک و بد بنمائی، چون آینه روی آهنین باید داشت.

عزیزم درکت میکنم . چون همسر خودمم تقریبا همینطوره . ولی نسبت ب اوایل ازدواجمون بهتر شده . باهاش حرف بزن . یعنی باید مدام توو گوشش بخونی ک ی مقدار اثر کنه . بگی منم احساس دارم  و همیشه نمیتونم یجور باشم . بگی که رفتارش چه تاثیریروی بچه و جو خونه میذاره  . بیشتر از بچه صحبت کن شاید بیشتر تونست خودشو کنترل کنه

گروهی توی ایتا هست در خصوص مشکلات چشمی مثل کلوبوم لرزش میکروفتا ......در صورت تمایل درخواست دوستی بدبد 
وقتی قهره واقعا اهمیت نده  برو تلوزیون نگاه کن برای غذا دعوتش نکن  و خودتو سرگرم کن طوری ...

به خودم همین قولو دادم، اما نمی دونم چرا چند ساعت که می گذره بازم میرم و منتشو می کشم اما این بار می خوام به حرف مشاور مقید باشم و به خاطر ارامش خودمم که شده باهاش حرف نزنم تا خودش کوتاه بیاد 

وقتی اشتی ای یه پولی واسه روز مبادا قایم کن 

ک وقتی قهر کرد نخواد منتش بکشی 

شوهرت تو دو سالگیش مونده 

والا بچه دو ساله هم قهراش 3 ثانیه هس 

محلش نزار اصلا وقتی قهره فرض کن نیس تو خونه

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
2706