2737
2739
عنوان

فانتزی تیپ و قیافه و پول همسر آیندتون

| مشاهده متن کامل بحث + 1046 بازدید | 88 پست

من کلا یکی میخوام لنگه کی مرام 😀از بچگی ام کم توقع بودم همینقدرم بسه 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر تاپیک اقاست همه تو حالت خوابو بیداری هستن استارتر   اگه هوشیار بودن جیغ بنفش میزدن و ...

هييع

واي ببخشيد فك كردم خانوم هستيد اونجوري گفتم😳

اخه درست گفتيد😳

خواب از سرم پريد😰

2728
استارتر تاپیک اقاست همه تو حالت خوابو بیداری هستن استارتر   اگه هوشیار بودن جیغ بنفش میزدن و ...

نه اتفاقا این نشون میده دنبال اینکه که اخلاقش خوب باشه خیلی ام خوبه 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
ببخشيد ميگم ك خوابم مياد دقت ندارم😂 ٣ساله ازدواج كردم ايشالا قسمت شما  گفتما اوكي شد با ...

خوابم میاد از دیشه نخوابیدم .. هدفم از تاپیک زدن بیدار موندن بود تا فهمیدن ملاک های خانم ها 

2738

میگم حالا چرا مردا از لحاظ روابط عاطفی انقدر ضعیفن؟بخاطر غروره یا بلد نیستن یا شایدم من زیادی حساس شدم رو این موضوع؟یه بار گفتم دلم برات تنگ شده یعنی تو واقعا دلت تنگ نمیشه؟گفت منم دلم تنگ میشه ولی سخته واسم که بگم یا مثلا گاهی محبت کلامی داره ها ولی این جملخ دوست دارمو هیچ وقت نمیگه مدلای دیگه ابراز میکنه فک کنم من عقلمو دارم از دست میدم بهم نخندین😂

میگم حالا چرا مردا از لحاظ روابط عاطفی انقدر ضعیفن؟بخاطر غروره یا بلد نیستن یا شایدم من زیادی حساس ش ...

آقایون حتی اگر یکی خیلی دوسم داشته باشند.

ابزار احساس نمی کنند.

دست خودشان نیست.