2733
2734
عنوان

فانتزی تیپ و قیافه و پول همسر آیندتون

| مشاهده متن کامل بحث + 1046 بازدید | 88 پست
وفادار باشه،خسیس نباشه،وابستع به خانوادش نباشع،اهل کار،شوخ طبع ،خلاصه اخلاق برام از هرچیزی مهم تره

این وابستگی به خانواده خیلی خانم هارو ازیت میکنه ؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه سوال دارم میشه راهنماییم کنید؟

این که حرف خانوادش به خصوص مادرش خیلی روش اثر میزاره و کلا بهم میریزه این موضوع بخاطر وابستگی به خانوادس یا تاثیر پذیری بیش از حد خودش روی حرف و رفتار اطرافیان؟ هیچ مشکلی نداره غیر از این موضوع که من بابتش خیلی میترسم

چون خيلي اصرار ميكنيد ميگم      برام مهم بود به حيوانات احترام بذاره ك عاشقشونه خ ...

خوبه گفتم ظاهرو نگین باز گفتی قد 😂😂😂🤦‍♂️ این طبیعیه که خانم از آقا کوتاه تر باشه انشالله قسمتت بشه

2731
یه سوال دارم میشه راهنماییم کنید؟ این که حرف خانوادش به خصوص مادرش خیلی روش اثر میزاره و کلا بهم می ...

فکنم با سیاست بتونی درستش کنی ما تو فامیلمون پسر بد اخلاق و وابسطه داشتیم که مطمئن بودیم کسی باهاش نمی سازه زنش رامش کرد 

خوبه گفتم ظاهرو نگین باز گفتی قد 😂😂😂🤦‍♂️ این طبیعیه که خانم از آقا کوتاه تر باشه انشالله قسمتت ب ...

ببخشيد ميگم ك خوابم مياد دقت ندارم😂

٣ساله ازدواج كردم ايشالا قسمت شما 

گفتما اوكي شد باز ميگي ايشالا قسمتت بشه؟😂😂

2738
وای اره خیییلی تو رو خدا تا زمانی با قصیه وابستگی نسبت به خانواده کنار نبومدین ازدواج نکنید خیلی عذا ...

نه وابسته نیستم .. چون خیلی از خانم ها شنیدم خواستم بدونم چیه قضیه

فکنم با سیاست بتونی درستش کنی ما تو فامیلمون پسر بد اخلاق و وابسطه داشتیم که مطمئن بودیم کسی باهاش ن ...

اره فک کنم بشه ولی خیلی سخته واقعا گاهی اذیت میشم یه حرف مامانش میزنه کلا تا چن وقت داغونه بعد کلی تلاش آرومش میکنم بعد چن وقت دوباره یه موضوع جدید