2737
2739
وای منم کار هر روزم اینه ببینی چشام ب ی روزی افتاده  تیره شده زیر چشام

خیلی دلم میخواد بخوابم ولی نمیتونم خواهرم یکی از چشماش ورم کرده استرس اونو دارم الان قبلا ک اصلا خوابم نمیبرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه مقصر نبودید داداشت طرف زنشو نمیگرفت چون مردا به شدت بچه ننه ن و منتظرن ببینن خواهرشون چی میگه. ...

لرها ؟؟؟؟ شما اول یاد بگیر جمع نبند یه طرفه به قاضی نرو بعد ایشونو راهنمایی کن که بد کی و بگه بد کی و نگه .. تو الان یه تنه بد لرا رو گفتی ، بعد تز میایی ؟؟ 

ویژگی هاش دورو شر درست کن خودخواه همیشه میخواد خودشو برا داداشم لوس کنه دروغ میگه بخدا ...

مردا همیشه سمت زنشون میکیرن چون همه ی مردا ضعف زن دارن شما باید اونقدری نادیده بگیرید زنداداشتون ک براتون مهم نیست بی اهمیت باشین چون اون داره میخنده و شما دارین از کارای اون اذیت میشین حرص میخورین خدا نصیب هیچ خانواده ای نکنه عروسی ک خانواده ازهم میپاچونه 

2731
2738
😓😓😓😓

اسی واقعا ۱۴ سالته؟؟اینو واقعی میگم از الان انقدر به این چیزای خاله زنکی فکر نکن بعدها بدتر میشی همش میخوای به زندگی این و اون فکر کنی تو این سن اخه این حرفا چیه 

نه خیالت راحت نوبت ب این خواهر شوهرت رسید منو بگو باور نمیکردم حرف های تورو😔

حالا با مدرک باور کردی؟هی من میگفتمت این آبزیر کاهه تو میگفتی نه بچست ولش کن😒حالا تحویل بگیر

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
2706