2733
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شوهرشه بذار خودش لوس کنه براش وناز کنه به شما چه ربطی داره۰

تو هم شوهرکردی دوستداری تو رابطه تو شوهرت دخالت کنن .

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2728
تا چیزی میگم مامانم مامانم ترش میکنه😣😣😣😣

حالا دیگه واسه من تاپیک میزنی؟😡چشمم روشن.وایسا اگر به مادر نگفتم؟ یه چادر سرت میکنی صدبار غرغر میکنی.حالاهم که میای پشت من غیبت میکنی.حواسم به کارهات هستا خانوم خانوما 😡آخ آخ داداشت این تاپیکو ببینه خیلی شاکی میشه😬

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
2738
اگه مقصر نبودید داداشت طرف زنشو نمیگرفت چون مردا به شدت بچه ننه ن و منتظرن ببینن خواهرشون چی میگه. ...

بحث قومیتی؟😒خوب و بد همه جاهست.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی

بریم سراغ تیکه بعدی.

شما عروس اوردین کلفت که نیست نکنه برا کار خونه عروس اوردین میگی کارای خونه باباش انجام میداد اینجا نه؟

وقتی تو وخاهرت ومادرت هستین قرار نیست اون همه کارهارو انجام بده وظایف تقسیم میشه اونم حتما میدونه برا مفت خوری نیومده یجایی کمک میکنه.

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
حالا دیگه واسه من تاپیک میزنی؟😡چشمم روشن.وایسا اگر به مادر نگفتم؟ یه چادر سرت میکنی صدبار غرغر میکن ...

گولم نزن تو که زن داداش منی چطو نصف شبی پیدات شد دقیقا موقعه ای که داشتم پشت سرت غیبت میکردم

گولم نزن تو که زن داداش منی چطو نصف شبی پیدات شد دقیقا موقعه ای که داشتم پشت سرت غیبت میکردم

میبنم که پشت سر دوستم داری حرف میزنی😏

❤️خدا❤️ ❤️متاهل 👩‍❤️‍💋‍👨❤️
2706