2733
2739
عنوان

اقا پیرو تاپیک قبلی

92 بازدید | 6 پست

دلم طاقت نیاوارد برداشتم بهش پیام دادم و اینا اول خیلی سماجت کرد الان تقریبا نرم شده و قراره یکی دو روز بهم دیگه فرصت بدیم اروم شیم برگردیم پیش هم اگه خدابخواد و فشارات روحی روانی مالی جامعه بذاره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چی شده

ای جانم...عزیزم مبادا همسرتو تنها بذاری اگه واقعا مرد خوبیه و دوسش داری از دستش نده...جامعه پر شده از خانومای گرگ صفتی ک منتظرن تو نباشی تا همسرتو ب دست بیارن...مردا غرور دارن چ اشکال داره شما ک خانومشی پیش قدم شی مثل الان یکمم نازشو بکشی...خیلیم خوبه بخدا...همیشه خوشبخت باشید ایشالا

فـارِغ زِ غـوغـاے جَـہـان
ای جانم...عزیزم مبادا همسرتو تنها بذاری اگه واقعا مرد خوبیه و دوسش داری از دستش نده...جامعه پر شده ا ...

فدات عزیرم منم زنم غرور دارم ولی زندگیمو دوس دارم رفتم باخاش حرف زدم بخدا الان خیلی سبک و راحتم 😞متاسفانه بیکاری و فشارای عصبی مردارو داره از پا درمیاره

فدات عزیرم منم زنم غرور دارم ولی زندگیمو دوس دارم رفتم باخاش حرف زدم بخدا الان خیلی سبک و راحتم 😞مت ...

اتفاقا زنا نباید غرور داشته باشن برا مرداشون...وقت دعوا شما پیش قدم بشو اگر همسرت مرد با معرفتی باشه موقع اشتی برات جبران میکنه...امان از مشکلات اقتصادی ک همه رو درگیر کرده همممممه  

فـارِغ زِ غـوغـاے جَـہـان