2733
2734
عنوان

زردي

79 بازدید | 14 پست

تقريبا يكساعت نوزادم زير دستگاه زردي بدون چشم بند بود

تورو خدا دعا كنين مشكلي پيش نياد خيلي نگرانم

نميدونم الان بايد چيكار كنم

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم

چرا هيچ كس نيست ؟ مامانا كجايين

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چیزی نمیشه منم بیمارستان بودم ، یه خانمه بچه شو ۲ ساعت بدون چشم بند گذاشته بود

واقعا ؟ دارم ميميرم از دلهره و نگراني

عزیزم مواظب باش. بچه منم هی میکشید پایین.چشاش همش به نور بود. اما شکر خدا هیچی نشد. تو هم بسپارش ...

ديشب كل شب رو نخوابيدم حتي فرداش هم همينطور امشب يه لحظه نميدونم چرا خوابم گرفت خيلي نگرانم

2738
اوووه!تازه اول راهی مامانی.انقد بلاها سرت بیاره وروجک که.باید پوست کلف باشی.

ني ني اولم زردي نداشت واسه همين خيلي راحت بودم الان ميگم كاش دستگاه رو خاموش كرده بودم

ديشب كل شب رو نخوابيدم حتي فرداش هم همينطور امشب يه لحظه نميدونم چرا خوابم گرفت خيلي نگران ...

انقد خودتو سرزنش نکن.آدمی خب.انقد بیدار بودی،چشات ناخودآگاه رفته رو هم.

از کلی سختی عبور کردی.

بارداری،زایمان.اذیتای بعدش.بخدا مردا یکیشم نمیتوننتاب بیدارن.

باید مقاوم باشی.الان بخاطر کرونا شرایط حساستره.

خدا گلتو حفظ میکنه.

نگران نباش.

انقد خودتو سرزنش نکن.آدمی خب.انقد بیدار بودی،چشات ناخودآگاه رفته رو هم. از کلی سختی عبور کردی. بار ...

دعام كن

دعام كن

چیزی نمیشه گلم دخترمنم آوردیم خونه یک روز کامل بدون چشم بند بود ابجیم بهم گفت چشم بند بزار 

بعداینکه یک قطره آبلیمو ریختم دهنش یک هفتش بود زردیش خوب شد 

درهیاهوی مغزم کسانی راکشتم که روزی بهترینم بودن 🤞

بچه داداشم زردی داشت دستگاه گرفتن توخونه ولی فایده نداشت دلو زدب دریا بردش دکتر طب سنتی گوششو حجامت کرد خوب شد خداذوشکر عمه فدات بشه ۷ماهشه .ایشالا بچت خوب میشه عزیزم با دستگاه 

🎭  ی سری درداگفتنی نیست تاابدرودلت میمونه حالامیخاد ب نفعت باشه یا میخاد ب ضررت 🤫🖤

عزیزم منم پسرم بدنیا اومد دکترتشخیص داد زردی داره

ازدکتر تاخونه کلی گریه کردم دستگاه گرفتم بردم خونه ۳ساعت بود خوب شد

حساس نباش 

{قیامت بی حسین غوغا ندارد،شفاعت بی حسین معنا ندارد،حسینی باش که در محشر نگویند،چرا پرونده‌ات امضاء ندارد}یاامام حسین
2706