2737
2734
عنوان

شوهرم روم دست بلند میکرد و فحاشی میکرد...

| مشاهده متن کامل بحث + 2011 بازدید | 113 پست
اره. میتونم بذارمش میش باباش ولی این طلاق بده نیست

چراطلاقت نمیده؟بچت چندوقتشه، برعکس شوهرمن هی میگه طلاقت میدم بقران دیگه نمیخوامت بایدیکی بگیرم بیارم سرجات،من َپای پسرم موندم

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دوستش چه دوستی 

زن اولش بهش خیانت کرد طلاقش داد بعدباداداشم دوست بوده انگارمیخواد تلافی کنه ولی گناه من چیه،یااصلا شوهرمن چرابایداونقداحمق ودهن بین باشه

جلو خودش گریه کن من جلو خودش گریه میکنم تا عذاب بکشع

شوهر منم همینطوری بود یک مدتی  کتکم میزد  باهاش قهر بودم جلو خودش گریه میکردم فقط بهش میگفتم منو بکش دیگه تحویلش نگرفتم می‌رفت بیرون زنگ نمیزدم بهش گیر نمی‌دادم  خودش فهمید دل سرد شدم دیگه کتکم نزد 

2738
قبلاً بهت شک میکرد 

کمتر،ولی کلا شکاکه،بعضی وقتا پایینوتمیزمیکنم دنبالم میاد میگه گوشی مخفی نداری؟اوایل بهتربودالان دیگه گندزده به همه چی

شوهر منم همینطوری بود یک مدتی  کتکم میزد  باهاش قهر بودم جلو خودش گریه میکردم فقط بهش میگف ...

منو کتک بزنه بابام با لگد آسفالتش میکنه کف زمین خوشبختانه من ۹ تا عمو دارم از اونا میترسه ولی نمیدونم چرا بعد رابطه دلم میگیره

شوهر منم همینطوری بود یک مدتی  کتکم میزد  باهاش قهر بودم جلو خودش گریه میکردم فقط بهش میگف ...

من از اولین باری که منو زد تا الان که ۵ساله میگذره دیگه شمارشو نگرفتم. من ادمارو نمیبخشم حذف میکنم

2706