2737
2739
عنوان

ممکنه حامله نشم؟🥺

279 بازدید | 10 پست

من سونوگرافی گرفتم بخاطر پریود نامنظم پلی کیستیک بودم ۳_۴ ماه قرص کامپاند خوردم بعد سونو که گرفتم نوشته بود ضخامت رحم یکم زیاد از حد بود دکتر گفت برطرف شده پلی کیستیک و برای ضخامت رحم هم چیزی نگفت 

الانم پریودم منظمه ولی ممکنه ۳_۴ روز عقب جلو بشه و لکه بینی زیاد دارم به نظرتون ممکنه برگرده؟

و این مشکلم تاثیر زیادی داره تو آینده ام؟ چون نامزدم عاشق بچه است متاسفانه😐

می ترسم برم سونو تو این اوضاع

اره ممکنه

مث من ک ۱ ساله منتظر  

دلم براتون تنگ شده رفقا😔 دلم خییییلی براتون تنگ شده بی معرفتا.حقم این بود؟من که انقدر خنده میاوردم رو لباتون انقدر دوستون داشتم .اشکمو در اودین بی معرفتا..هیی کاش پیدام کنید😔🚶‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

انشالله ک باردار میشی

میشناسم افرادی ک بیماری های خیلی سختی دارن اما باردار شدن و افرادی ک سالم بودن و باردار نشدن

عضو گروه بنفش💜#وزن اولیه:۸۹.۴۰۰ #وزن هدف:۶۵    ‌         ‌  همیشه وقتی حرف از لاغری میزنم همسرم میخنده و میگه خانم منو تو نمیتونیم وزن کم کنیم بیخودی خودتو اذیت نکن!باید بهش اثبات کنم ک من قدرتمندم و میتونم ...من باید بتونم که مثل بقیه انسانها خوش اندام باشم ! من نباید نعمت خوش اندامی رو از این صورت جذاب و موهای قشنگمم بگیرم!من میتونم شبیه تر به فرشته هابشم 💪💪💪💪💪💪💪
2738
الان نازایی دیگه وجود نداره خرج داره ولی شدنیه .

با چی با ااین دکترا 😕۸ ساله ازدواج کردمو نمیشم همه دکتری میرم میگن مشکلی نداری و دارو نمیدن یکی دو دکتر گفتن ی چن تا ویتامین اینا بخور فقط امشب شوهرم دارو۶اروسرچ کرد چن تا اومدع بود قرص سقط 😢😢😢که بچه سقط میکنه اگه بچه ای بشه سقط بشه اصن تا الان خوابم نبرد .قرصارم پرت زدع نذاشته حداقل برم ب دکترع بگم بینم چرا همچین قرصی نوشته من این همه زجه میزنم اینجوری اخرم😔

بله

اها ...خب شاید بشه نمیدونم برن دکتر بگه . ولی اگه حتما میشه و احتمالش بالا این کارو بکنههه چون اون بنده خدایی رحم اجاره میکنه با کلی امید و ارزو میاد کلیم خرج میکنه پس حتما مطمئن شه بعد