2733
2734
عنوان

شیرخشک الکر امریکایی

1159 بازدید | 8 پست

سلام خانما

بچه من نان ۱ استفاده میکرد که بهش واکنش نشون داد و با مدفوع خونی یک هفته بیمارستان بستری شد

دکتر براش مجوز خرید الکر صادر کرد

۴روز اول عالی بود

ولی مدفوع نکرد

دکترم مرخصش کرد

همین که اوردیمش خونه اسهال شدید گرفت

گفتیم‌شاید به خاطر تحریکاتیه که انجام شده تا مدفوع کنه

ولی اسهالش قطع نشد

روزی ۸بار مدفوع اسهالی!

دور مقعدشم قرمز شده

خس خس سینه هم داره

با گریه و خیلی بد شیر میخوره

انگار به این شیرخشک هم واکنش نشون داده

فردا باید ببرمش دکتر که به احتمال شیر تعویض میشه

کسی بوده شرایط منو داشته باشه و به شیر الکر هم حتی حساسیت نشون بده

۸بسته پلمپ دارم از این شیر اگه کسی استفاده میکنه به من پی ام بده به قیمت خرید دولتی بهش واگزار کنم چون باید شیرو تعویض کنم

آرسام کوچولو تمام دنیای منه...بعد یه دوره سخت بستری خدا دوباره بما برگردوندش

خب چرا شیر مادر نمیخوره؟ 

عضو گروه بنفش💜#وزن اولیه:۸۹.۴۰۰ #وزن هدف:۶۵    ‌         ‌  همیشه وقتی حرف از لاغری میزنم همسرم میخنده و میگه خانم منو تو نمیتونیم وزن کم کنیم بیخودی خودتو اذیت نکن!باید بهش اثبات کنم ک من قدرتمندم و میتونم ...من باید بتونم که مثل بقیه انسانها خوش اندام باشم ! من نباید نعمت خوش اندامی رو از این صورت جذاب و موهای قشنگمم بگیرم!من میتونم شبیه تر به فرشته هابشم 💪💪💪💪💪💪💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فروش انواع شیر خشک های الرژیک مانند نئوکیت الکر کومیداژن بیومیل سوی آپتامیل پپتی جونیور آپتامیل اچ ا دو بیومیل ال اف و ......

در سایت اینستاگرام babyalergic2023  و شماره همراه 

۰۹۱۲۷۵۵۷۰۴۵

ارسال با تیباکس به سراسر ایران 

توجه توجه

با سلام

فروش انواع شیر خشک رژیمی شامل نئوکیت الکر کومیداژن الفامینو اپتامیل اچ ا اپتامیل پپتی اپتامیل پپتی جونیور ببلاک اچ ا ببلاک ال اف ببلاک کامفورت نان کامفورت نان اچ ا نان ا ال صدوده بیومیل سوی بیومیل ال اف ایزومیل ان جی اپتامیل پی دی اف /////انواع شیر خشک نیوزلند به سفارش عرب شامل اپتامیل اچ ا گلدن گات سیمیلاک هیپ قطره بای بای شربت پانادول قطره ایزی کول بیبی نکسیوم ترک بیست و چهل زادیتن اصل سویسی زادیتن ترک و .........

۰۹۹۴۱۶۱۸۹۴۱_۰۹۹۴۱۶۱۸۹۴۱_۰۹۹۴۱۶۱۸۹۴۱

2740

❤❤❤❤❤❤❤توجه❤❤❤❤❤❤❤

💙💙💙💙💙فروش انواع شیر خشک 💙💙💙💙

👈👈👈👈👈👈👈09056516371

👈👈👈👈👈👈👈09056516371

👈👈👈👈👈👈👈09056516371

❤ نئوکیت ❤

گلدن گات ، سیمیلاک گلد ،اپتامیل انگلیس و ترک ، sma ایرلند 

💜💜💜💜💜انواع مکمل های افزایش وزن نیدو در تمامی رنج سن از کودک تا بزرگسال، پدیاشور،انشور،شیر مایع اینفاترینی،ریسورس جونیور و......

💙💙💙💙💙انواع محصولات برند و معتبر برای رفلاکس موتیلیوم و نکسیوم و گاویسکون و..... کولیک مانند اینفاکول و.... افزایش قد و....

❤❤❤❤❤انواع محصولات برای تقویت سیستم ایمنی و سرماخوردگی 

💚💚💚💚💚محصول جهت کنترل و درمان آلرژی ...... 

📢📢انواع مکمل برای افزایش وزن/قد/سیستم ایمنی/مولتی ویتامین/افزایش اشتها و.....

💛💛💛💛💛انواع تب بر خارجی کودک

انواع پوره میوه/سرلاک/پوره ساندیسی،/پاف/بیسکویت و......

❤❤❤👈👈👈مشاوره رایگان مادر و کودک جهت افزایش شیر،استپ وزن،الرژی،رفلاکس،کولیک و .......

👈👈👈👈👈👈👈09056516371

👈👈👈👈👈👈👈09056516371