2733
2734
من از بچگی به معلمی علاقه داشتم الانم دوس دارم فرهنگیان مجاز بشم

من سال نودوهشت هوشبری دانشگاه فسا و دبیری تهران مجاز بودم ، هوسبری زدم ولی دبیری نزدم ، اخرم نرفتم موندم واسه کنکور

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من سال نودوهشت هوشبری دانشگاه فسا و دبیری تهران مجاز بودم ، هوسبری زدم ولی دبیری نزدم ، اخرم نرفتم م ...

واقعا هوشبری مجاز شدی و نرفتیییییی؟

آخه من یه خره تنهای شهرم        باهمه کس هم قهره قهرم          روز و شبم هم پر درده                تو کنج این جنگلم آاااااا
2731
بچه ها منابع خوب چیا هستن برای هر درس

من گاجو قبول دارم(میکرو طبقه بندی)

آخه من یه خره تنهای شهرم        باهمه کس هم قهره قهرم          روز و شبم هم پر درده                تو کنج این جنگلم آاااااا
2738
اره به جون مادرم، علاقه نداشتم ، واقعا خودمو اون سال کشتم ولی کنکور 98 واقعا به نظام قدیما ظلم کردن ...

وایی دختر هوشبری رشته خوبیه ارزوی خیلیاست

کنکور ۹۸ واس نظام جدید خیلی اسون بود

کنکور ۹۹ افتضاح سخت بود مث کنکور ۹۴ 

ارع رشته معماری

نگا از تعطیلاتت سال دهمت بشین بخون  برا کنکورت

ارع بابا همین کار میخام کنم والا امسال همش از روی کتاب تقلب اینا میکردم اما برای تابستون بشینمم بخون ...

دقیقا مطمئن باش موفق میشی

2706