2733
2739

تاپیک قبلیمو زدم یاد یه چیزی افتادم.....

من مشهورم ب اینک اگر غم بیاره سرم جلو دیگران جز خانوادم و همسرم اشک نریزم....

صبوری میکنم و راضیم....

روزی ک بعد سقطم یه عده خوشحال و خندان اومده بودن اشکامو بببینن من خیییییییییییلی آروم بودم ...بااینکه قبلش چشام از شدت گریه پف کرده بود اما بااونایی ک نشسته بودن کنارم و با بچه هامون بازی می‌کردند وقههقهه مستانه میزدن حتی جلوشون یه قطره اشکی نریختم....

الان یادم اومد خواستم بگم ممنونم از خودم ک نداشتم آدم حسود منو چشم پر اشک ببینه....میبالم ب خودم...دمم گرم...

باریکلا

دلم براتون تنگ شده رفقا😔 دلم خییییلی براتون تنگ شده بی معرفتا.حقم این بود؟من که انقدر خنده میاوردم رو لباتون انقدر دوستون داشتم .اشکمو در اودین بی معرفتا..هیی کاش پیدام کنید😔🚶‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

یادش بخیر خواهرم برای اولین بار باردار شده بود بعد که سقط کرد خیلی ناراحت بود🙁😦گریه میکرد خیلی شدید یادمه محرم بود بعد نوحه هم میزاشت میگفت توروخدا برقارو خاموش کن بعد گریه میکرد و...

بعد وقتی کسی میومد پیشش میگفت میخندید 

خداروشکررر الان یه بچش ۱سالشه یکی دیگه بارداره😂

کنکور ۱۴۰۰
پاسونو قطع کردیم آخه دیدن من گریه نمیکنم بعدش زنگ زدن گفتن وا سقط داشتی نکنه نازا شده باشی....

خوب کردی قطع کردی، دیگه هم بهشون فکر نکن، فقط به سلامتی جسم و روحت فکر کن، جوری که اون آدما برات عددی نباشن

خدایا تو دلیم رو حفظ کن...🌹🌹😍😍
2706