2733
2734
عنوان

عایا برادرشوهرم منو احمق فرض کرده؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2034 بازدید | 108 پست
ن این ک اصن دعوت نبودم الکی گفته چی...تو بی دعوت بری جایی فک‌ کنی دعوتی کوچیک نمیشی خدایی؟اونم اولین ...

اره ناراحت میشم 

ولی مردا این چیزارو نمیفهمن چه برسه ب نامزدا ک کلشون داغه  

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا فک کن مهمان داشتی پذیرایی کردی مثلا چی شدچرا همه چی رو انقد بزرگ میکنید واقعا

درسته اینم ی نظره...من خیلی بهم برخورد چون داشت الکی میگفت دعوتی ولی نزدیک بود بی دعوت برم خونه مردم

2728
نه عزیزم اصلا سواستفاده نیست مردا زیاد درگیر این چیزا نمیشن منظورم اینه حتما یادش رفته یا شاید با نا ...

میدونی چیه من خودم اصن حساس نیستم زیاد...پلی اینا خیلی حساسن سر کوچیکترین چیزی دعوا میکنن...منم میخوام مث خودشون بشم...من بچم بیمارستان بستری بود این برادرشوهر با معرفتم سر اینکه سرد جوابشو دادم قهر کرد رفت...شوهرم افتاد ب جونم ک چرا باداداشم اینجوری کردی...یجوری شد ک مامانم ک مهمونم بود با کریه برگشت شهرش...حالا خواستم مث خودش رفتار کنم... گرچه بازم دوسش داشتم مث ی برادر واقعی

2738
در این موقع که طرف خودش میزنه کوچه معروفه  بلند میگفتی سهم تو رو نگه داشتیم بیای جمع کنی  ...

بله من وظیفم نیست و لطفمه فقط میخوام اینو بدونن وگرنه با کارکردن کمرم نمیشکنه

خودت خواستی. انتطار چی رو داری دیگه

نه من نخواستم خودش بم گفت تو زنگ بزن بگو بیاد ک تنها نباشه...من انتظار بی جا ندارم فقط میخوام احمق فرض نکنه...منی ک ارزش میزارم زپد جم میکنم برا اون نمونه اون خودشو نزنه ب اون راه

من میگم سواستفادس...ولی واقن میخوام نظر بقیه ام بدونم اگر جای من بودن

تا مجرد بود مثل برادر بود حالا که زن گرفته کم  کم اون روشو میبینی.به حرف مادر شوهرت گوش کن خودتو سنگین بگیر یه کم ازین به بعد‌.هوای مادرشوهرتو داشته باش.خودتو واسه هر حرفی از جانب برادر شوهرتو زنش آماده کن.چون خیلی داری رو میدی

تا مجرد بود مثل برادر بود حالا که زن گرفته کم  کم اون روشو میبینی.به حرف مادر شوهرت گوش کن خودت ...

آخه تنها افتادن فقط دلم میخواس مث خواهر باشم براشون...ولی گویا باید بیخیالشون بشم

2706