2737
2739
عنوان

عایا برادرشوهرم منو احمق فرض کرده؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2034 بازدید | 108 پست
ن اونو ک‌ خودم میدونم...حتی شوخیامو باهاش کات کردم خودم...ولی یجوری نیست اومده الکی دعوت کرده خونه پ ...

خب خیلی محترمانه و قاطع بهش بگو  کارت خیلی  زشت بود یکم بزرگ شو لطفا قشنگ توضیح بده بهش تا ازآکبندی دربیاد

خدایا هزاران بارشکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا عزیزم ما که از همه جریانات خبردار نیستیم بتونیم بگیم واقعا کارش زشت بوده یا نه  خودم مجرد ...

آخه راستش دلم شکسته ازش...چون من با برادر خودم خیلی میونه ندارم ولی برادر شوهرم از بچگی باهم بزرگ شدیم همیشه پشتم بهش گرم بود وقتی فهمیدم زن میگیره اشک شوق ریختم براش...تنها کسی ک حمایتش کرد برا ازدواجش و تنهاش نذاشت من بودم...خیلی نامردیه اگر بخواد اینحوری سواستفاده کنه...مث احمقا نشستم واسه ی آدم بیخودی گریه میکنم

2728
2740
آخه راستش دلم شکسته ازش...چون من با برادر خودم خیلی میونه ندارم ولی برادر شوهرم از بچگی باهم بزرگ شد ...

عزیزم مردا مثل ما خانوما خیلی حواس دقیق ندارن 

اینکار اگه خواهر شوهرت انجام میداد میشد گفت از دستی بوده 

اما مردا به خدا اصلا گاهی اوقات خیلی پرتن 

یعنی الان شاید بری گله کنی هنگ بمونه اصلا تصور اینکه ناراحت شدی نداشته باشه 

ازدواج کرده سر به هوا شده 

بزار پای خستگی یا حواس پرتی 

من داداش خودم مثلا تا چند روز میشینم در مورد یه قضیه ای گریه میکنم بعد وقتی میفهمه  قسم میخوره که منظوری نداشته یا اصلا حواسش نبوده 

به دل نگیر 

من اصلا متوجه نشدم اسی از چی ناراحت شده؟ هر کی فهمید بمنم بگه

ببین من ی برادر شوهر دارم ک چون فامیلم هستیم از بچگی باهم بزرگ شدیم خونه مامان بزرگمون...ینی مث برادرم خیلی خیلی دوسش دارم...جدا از بقیه خانواده شوهر ک اذیتم کردن این هیچوقت اذیت نمیکرد همیشه حامی من بود...وقتی خبر نامزدیش اومد انقد ذوق داشتم ک خودمو خواهر دوماد دونستم یجورایی...حالا میبینم عوض شده امروز الکی بهم گفته لیلا پدر نامزدم تورو مخصوص دعوت کرده به صرف چای و شیرینی پاشو بریم..منم مث احمقا داشتم حاضر میشدم ک مادرشوهرم نذاشت...بعدا فهمیدم اصلا دعوتی درکار نبوده و چون جاریم خونه پدریش تنها بوده میخواسته منو ببره ک خودشم بتونه بره پیش نامزدش...این رسما سواستفادست..آیا نیست؟

2706