2733
2734
عنوان

عایا برادرشوهرم منو احمق فرض کرده؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2034 بازدید | 108 پست

خواهرشوهرت چرا کمک نمی کرد؟

از آقایون نمیشه زیاد توقع کار خونه داشت با اینکه با این حرف مخااالفما ولی خیلیاشون عادت ندارن.

شایدم خسته بوده. 

شماهم‌از این به بعد بیش از حد کار نکن که بشه وظیفه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وا خوب تعارف کرده دیگه بعدم اومده میدونسته شما انجام‌میدی حاتما تشکرم ک کرده ک زحمت میدیمو فلان بعدم رفته اطاقش 

ترخدا از الان شروع نکن

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
جلل الخالق مادرشوهرت نبود  پ چطور گفت ن نمیخواد بری 🤔🤔🤔

همینه میگم مفصله دیگه😁اینا دوتا خونه دارن...ما خونه روستاییشون بودیم ک مادرشوهرم موند همونجا ولی ما چون کار داشتیم رفتیم خونه تو شهرشون...بعدم جاریمو گفتم بیاد خونه تو شهرش پس مادرشوهرم نبود پیشمون دیگه

2738

خودت خواستی. انتطار چی رو داری دیگه

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
من میگم سواستفادس...ولی واقن میخوام نظر بقیه ام بدونم اگر جای من بودن

نه عزیزم اصلا سواستفاده نیست مردا زیاد درگیر این چیزا نمیشن منظورم اینه حتما یادش رفته یا شاید با نامزدش بحقش شده فکرش درگیر اون بوده

❤پرسپولیس زیباترین عشق جهان❤ناشنوا باش وقتی به آرزوهای قشنگت میگن محاله🗻     بی تو ناژیم هناسکم😍😍😍#مخاطب خاص☘‌کورد😍
وا خوب تعارف کرده دیگه بعدم اومده میدونسته شما انجام‌میدی حاتما تشکرم ک کرده ک زحمت میدیمو فلان بعدم ...

ن این ک اصن دعوت نبودم الکی گفته چی...تو بی دعوت بری جایی فک‌ کنی دعوتی کوچیک نمیشی خدایی؟اونم اولین بار

همینه میگم مفصله دیگه😁اینا دوتا خونه دارن...ما خونه روستاییشون بودیم ک مادرشوهرم موند همونجا ولی ما ...

خب خیالم راحت شد گفتم نکنه مادرشوهرت جنی چیزی باشه ک در عین حال ک نیست ولی هست 😆😆😆😆😆😆😆

(    )
2706