2737
2734
عنوان

چررا

| مشاهده متن کامل بحث + 194 بازدید | 29 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

پیدا نکردمم

چرا پیدا نکردی خیلی از شوهرم گفتم‌ دیشبم تایپیک زدم تاریخ ببین پیدا کن

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
2728
اهان فهمیدم😁ایشالله همیشه خوشبخت باشید و همه ی زندگیا مثل شما شیرین باشه

فدات شم یکی بهترش قسمتت بشه

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
فرقی نمیکنه زباد.ببین به نظر من باااید چندماه بری بیای.اگه سنتی بود خاستگارت و مسائل اولیه اوکی بود ...

خب ما۵ ساله دوست هستیم اما چون روابطمون یه مقدار با حدو مرز پیش رفته زیاد باهم بیرون و اینا نرفتیم از لحاظ خسیس بودن نمیدونم چجوری از لحاظای دیگه مشکلی نداره ها ولی مثلا میگفت زندگی باید با حساب و کتاب باشه خب این درسته ها ولی بستگی داره منظور طرف از حساب و کتاب دقیقا چی باشه میترسم خسیس باشه یا مثلا یه مقدار تاثیر پذیره با یه حرف و رفتار و کلام زود فکرش بهم میریزه من از اینا میترسم وگرنه از لحاظای دیگه هیچ مشکلی نیست

2738
خب ما۵ ساله دوست هستیم اما چون روابطمون یه مقدار با حدو مرز پیش رفته زیاد باهم بیرون و اینا نرفتیم ا ...

یه سری چیزارو تا وقتی زیر یه سقف نرید نمیفهمی،هییچ آدمیم بی عیب نیست.همین که ۵ساله باهمید تازه اونم با محدودیت خودش نشونه های خوبیه.

اره گفتم که انقدر میبینم اینجا همه بهشون خیانت میشه به شوهرم شک کردم😕😁

اهان دقت نکردم پس خوشبخت بشید

2706