2777
2789
عنوان

امشب با دوس پسرم حرف زدم دوباره منو رنجوند 😔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 613 بازدید | 61 پست
رفتم همین حرفارو الان بهش گفتم 😔💔

خوب کردی عزیزم ناراحت نباش اگه گفت ولت میکنم یا باهات سرد شد خودتو کوچیک نکن پی ام نده بهش زنگ نزن التماس نکن براش توضیح نده دیگ این کارو نمیکنی جوابشو نده بخدا اگه بیاد سراغت عذر خواهی کنه یا ناراحت باشه از ته دل فقط الکی نقش بازی میکنه ک اره من تورو دوست داشتم تو ب من اعتماد نداشتی ی فیلم بفرستی و فلان همچین گنده گوزی میکنه ی موضوع و ک تو دلت ب رحم بیاد یا مثلا پشیمونت کنه پسرا از دخترا با اعتماد ب نفس و کمی سرد بیشتر خوششون میاد اگه هی ب پر و پاشون بپیچی تازه پشت سرتم میگن وای چقد هوله و فلان ولی نباشی میگن مثل سنگه یا ناز داره یا ب راحتی پا نمیده هیچ جا نمیتونه پشت سرت چیزی بگه ببین چقد این شکلی جذاب ب نظر میای ی دختر شیک و سنگین و اعتماد نفس بالا ک ارزش خودشو میدونه دل ب هرکسی نده حتی اگه تو تنهایی باشه عزیزم من تازه رفتم تو ۱۷ سال ولی از تو ک ۱۸ سالته بیشتر انتظار دارم با عرض پوزش اینارو گفتم بهت با اینکه سنم کمترته تجربه نکردم ولی تجربه ی خیلیارو دیدم و درس گرفتم توعم تجربه نکن درس بگیر همه چیزو ک نباید تجربه کرد 

اینارو ک گفتی بهش بلاکش کن از همه جا ک حداقل از خودت دفاعی کرده باشی نگه ترسید یا فلان حرفاتو بزن منتظر حواب نباش بلاک کن بهت گفتم حالا چیا میاد بهت میگه توعم گ عزیزم احساساتی باور میکنی بهتره بلاک کنی حرفاتو ک زدی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.