2737
2734

همونم ک گفتم بخاطر اینکه نمیام بیرون میخواد ولم کنه، امشب دوباره گفت فیلم بد بده از خودت منم گفتم یعنی چی فیلمه بد بدم گفت ببینم منم گفتم تو اگ دلت میخواد همینجوری بمون همش وقتی گفتم نمیدم گفت تو به حرفم گوش نمیدی، خوب نیستی اخلاقت عوض شده، گفت یا بیرون بیا یا فیلم بده، هعییییییی، بعدش من گفتم مگه موندن با این چیزاس گفتم باید بدون هیچ چشم داشتی کنارم بمونی، گفتم باید به نظرم احترام بزاری، گفتم تو مردی نباید بزاری من ناراحت بشم، دلم شکست بازم 😔😔😔😔💔یعنی چی اخه یا فیلم یا بیرون بیا 💔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔

من دلم تنگه واسه یه دلخوشی کوچیک، واسه یه همسفر ساده که باهاش بزنم جر بدم این جادرو.... 👩‍🎤🕸️🎈🖤لطفا عقده ای ها منو ریپلی نکنن😏⛔

ولی اون منم ک با این همه کنارش موندم💔این منم😔

من دلم تنگه واسه یه دلخوشی کوچیک، واسه یه همسفر ساده که باهاش بزنم جر بدم این جادرو.... 👩‍🎤🕸️🎈🖤لطفا عقده ای ها منو ریپلی نکنن😏⛔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

غصه نخور

چرا نخورم آجی چرا نخورم 😔💔

2728
شما اشتباه میکنی موندی 

اخه من از اون آدما نیستم کسیو ول کنم😔😔😔دارم میمیرم 

2738
بنظرم خاک عالم تو سرت ببخشیدا😐 این چیه که باش دوس شدی حرف.... که زد باید بلاک کنی

😔💔دوسش دارم کاش می‌فهمید 

چرا نخورم آجی چرا نخورم 😔💔

فیلم بد ینی چی؟ این که میزاره تو منگنه یکم خوب نی مطمئنی دوست داره ؟ منم میگفت اخلاقت عوض شده براچی این حرفو میزنه ؟

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       

قبل اینکه ولت کنه و تحقیرشی خودت ولش کن و بیخیالش شو داره بهونه میاره

🌸 بِـسْمِـ اللهِ الـرَحْمـٰانـِـ الـرَحـيـمْـ 🌸بالاخره یه روز سرد دی ماه که آفتاب از لا به لای شاخ و برگ درختان خودشو نشون میده...قبل از ظهر دختر قشنگم به طور طبیعی پا به این دنیا میذاره و خونوادمونو سه نفره میکنه👨‍👩‍👧 اون روز بهترین روز زندگیه منه...باهم دیگه همون روز مرخص میشیم و همه‌ی اون چشم انتظاریا تموم میشه...ان شاءالله🙏
2706