2737
2734
عنوان

تعبیر خواب آشتی کردن

1253 بازدید | 6 پست

دوستان وقتی با کسی قهر هستین مثلا خواهر ، زن داداش و ...

خوابش میبینین اون بنده خدا میاد بوستون میکنه باهاتون آشتی میکنه از دلتون در میاره یعنی چی ؟

هرچه دارم از خداست، پشت پناهم خداست! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم با داداشو زن داداشم قهرم ۴ یا ۵ شبه همش خواب میبینم اومدن باهام اشتی کنن

میدونی غیرت چیه؟     غیرت حجاب و این چرتو پرتا نیست.   غیرت حساسیت و اعصبانیت بی جا نیست . غیرت یعنی نزاری اشکش دربیاد.   غیرت یعنی با کسی غیر خودت درو دل نکنه.    غیرت یعنی نزاری دلتنگت بشه(:.  نزاری دلش بشکنه غیرت یعنی به کسی غیر از خودت فکر نکنه یعنی به کسی غیر از خودت نیاز نداشته باشه   به این میگن غیرت عزیزم. غیرت این نیست که بگن روسریتو بکش جلو... غیرت این نیست که بگن با جنس مخالف حرف نزن.. غیرت یعنی نزاره هیچوقت تنها باشی.. درکت کنه بهت اومید بده... غیرت یعنی این:)         هی منو ریپلای کن بگو وای چه امضای باحالی داری تا یکی بیاد ببینه وقتی اومد ببینه بفهمه ایسگاش کردیم😂
2731

انشالله که خیره و باهم آشتی میکنید 💚😍

میدونی بیشتر بستگی به حس خودت داره

من کوچیک بودم خواب مجلس  عروسی دیدم صبح که بیدارشدم برای مامانم تعریف کردم خیلی ناراحت شدو گفت بده و... 

ولی من خودم حسم خیلی خوب بود باورکن دو روز بعدش کارت دعوت فرستادن 💚🌹

نیستی.. و کاش میدانستی نوشتن همین پنج حرفی چقدر دردناک است 😔🖤اگر دوس داشتید برای شادی روح برادرم فاتحه هدیه کنید 🙏
منم با داداشو زن داداشم قهرم ۴ یا ۵ شبه همش خواب میبینم اومدن باهام اشتی کنن

من دوماه پیش بینمون دلخوری و دعوا بگو مگو پیش اومد هم من تاوان دادم هم داداش و زن داداشم خلاصه دل‌های همدیگر شکستیم من بعد دعوا یکماه کامل مریض بودم معده درد و لرز تشنج و بعدش کرونا گرفتم

داداشم خیلی دلم شکسته بود اونم بنده خدا تصادف کرد خسارت مالی داد و گوشیش نابود شد بازم خسارت مالی داد دوبار خسارت 

فکرشون هم نبودم این خواب دیشب دیدم 

انشالله که خیره و باهم آشتی میکنید 💚😍 میدونی بیشتر بستگی به حس خودت داره من کوچیک بودم خواب مجلس ...

چه باحال دقیقا عزیزم بستگی به اعتقاد هرفردی داره