2737
2734
عنوان

چرا تاپیکم قفل شد؟ واقعا خودمم دارم به خلی بقیه میخندم

| مشاهده متن کامل بحث + 507 بازدید | 42 پست
بله اینم عجیب نیست،ظاهرا طبیعتا باید تودهان وحلق بوی سیر حس بشه،انقد شروور نوشتن فرصت نکردم جواب اون ...

اینکه میگی طبیعتا باید بوی سیر تو دهن احساس بشه رو میشه برام توضیح بدی

اخه چجوری رو چه حسابی؟ وقتی میگی طبیعتا یعنی یه چیز کاملا مشخص و معلوم ولی اخه چجوری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اینکه ربط سیر تو تون و بوی دهان نفهمیدن خلن آیا؟!

نه اینکه مسخره میکنن خلن،اینکه خودشونو با اطلاعات میدونن! خواهر گلم نمیدونی بگو نمیدونم اصن تو هم بپرس،یا سکوت کن ببین بقیه چی جواب میدن

عاقا من نمیدونم خدایی چی میگی بنظرم اصن منبع علمی نداره ولی خب طبق چیزی ک تو گوگل نوشته اگه بو سیر نیاد ینی بارداری اگه بو بیاد باردار نیسی

آزاد شو از بند خویش ،تحقیر را باور نکن. اکنون زمان زندگی‌ست ، تاخیر را باور نکن. 

ربطططططططططط داره بزنید گوگل بخونید دیگه اه دهان ب واژن وقتی سیرمیزارید واژن دهان باید بو بگیره من زدم گوگل دیدم الکی چرت پرتم نگید خب اه اسی لینک بزار یا شات بگیر بفرس تاببین ربطشم بزنید گوگل بخونید ک چراچطوریه مگه اتوبانه هه

🎭  ی سری درداگفتنی نیست تاابدرودلت میمونه حالامیخاد ب نفعت باشه یا میخاد ب ضررت 🤫🖤
2738

اخطار لغو کاربری استارتر وقتی تاپیک قفل میشه نیاید تکرار کنید

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
بی ادبی نکردم خب واقعا ما الان چ کاری از دستمون برمیاد ک ایشون دهنش بو‌گرفته یا نگرفته 

مث هزار تا ادمی که روزانه میان سوال میپرسن این بنده خدام پرسید

کاریم بر نمیاد از دستتون لاقل بی احترامی نکنید

مسافر: مادر وینستون داری؟                                        گیلانه: پسر جان تو دکه ست خودت بردار.                      مسافر: ارزون نشده؟                                                   گیلانه: چی ارزون شده جز جون آدمیزاد...