2733
2734
عنوان

چرا تاپیکم قفل شد؟ واقعا خودمم دارم به خلی بقیه میخندم

| مشاهده متن کامل بحث + 507 بازدید | 42 پست
والا تابه حال هیییچ جا نه خوندم نه شنیدم مادرشوهرمن کارش طب سنتیه اصلا چنین چیزی نشنیدم ازش

من تو یه کتابی خونده بودم و یادداشت برداری کردم تا برم تحقیق کنم در موردش ولی یادم رفت تا اینکه تاپیک اسی رو دیدم

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین اینکه ب طب حالا سنتیه اسلامیه یا هرچی هست اعتقاد داری یا نداری خود دانی

ولی وقتی یه چی میشنوی خو فک کن یکم عزیز من، مگه واژن هوده؟اصن رحم ب لوله گوارش ربط داره ک بخواد بوش بیاد بالا؟؟

منم قبلا این کارو کردم ماها به قسمت بو توی دهنت خندیدیم 😐 

بله اینم عجیب نیست،ظاهرا طبیعتا باید تودهان وحلق بوی سیر حس بشه،انقد شروور نوشتن فرصت نکردم جواب اونایی که درست جواب دادنو بخونم یا جواب بدم

2731
والا تابه حال هیییچ جا نه خوندم نه شنیدم مادرشوهرمن کارش طب سنتیه اصلا چنین چیزی نشنیدم ازش

ازین به بعد ببین دهن مادرشوهرت بو سیر میده یا نه

هر وقت بو سیر داد بگو مادر جان فهمیدم عفونت رحم داری

2738
ازین به بعد ببین دهن مادرشوهرت بو سیر میده یا نه هر وقت بو سیر داد بگو مادر جان فهمیدم عفونت رحم دا ...

حال ادمو به هم نزنید دیگه🙄

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
ی راه داره بعد سیرو در بیار بخور قشنگ دهنت بو میگیره 😶🙄

ادبم خوب چیزیه

مسافر: مادر وینستون داری؟                                        گیلانه: پسر جان تو دکه ست خودت بردار.                      مسافر: ارزون نشده؟                                                   گیلانه: چی ارزون شده جز جون آدمیزاد...
بله اینم عجیب نیست،ظاهرا طبیعتا باید تودهان وحلق بوی سیر حس بشه،انقد شروور نوشتن فرصت نکردم جواب اون ...

آخه یکم فکر کن کلا رحم مسدوده، چ ربطی ب گوارش داره، مگه بوی وایتکس و پریودی و عفونت توی رحم تو حلقت حس کردی تاحالا؟؟...؟ 

اگه نه ک منتظر بوی سیر هم تو دهنت نباش😐

در مورد اینکه سیر برای درمان عفونت واژن موثر هست تقریبا همه میدونن اما اینکه دهن بو بگیره برای اکثر ...

گفتم که برن امتحان کنن یا اطلاعاتشونو ببرن بالا. ظاهرا میگیره،من سوالم اینه که حس نکردن بوش تو دهن و حلق چه علت هایی داره. یه خانومی هم جواب داذ دکتر طب سنتی بهش گفت امتحان کنه، لوله هاش بسته بود و بوشو حس نکرد

2706