2737
2739

بچه هاچیکارکنم بنظرتون با این جاری .کلاازاول ب من حسودی میکرد هرلباسی من بخرم اونم میخره هرکاری بکنم اونم می‌کنه بااینکه خدایی حجابش خوبه ولی پیش شوهرم رفتارهای زننده می‌کنه البته من خودم حجابم ازاون بازتره ولی سعی میکنم سنگین رفتارکنم مثلاشوهرمومیبینه باهاش روبوسی می‌کنه هی قهقهه می‌زنه جلوش تااهنگ می‌شنوه می‌رقصه جلوی شوهرم میخوادبره هرجایی زنگ میزنم ب شوهرم ک بره ببرش بعدجالب اینجاس ک خودش اجازه نمیده شوهرش بامن سلام علیکم بکنه یعنی وقتی باهمن جایی منومیبینن ردمیشن میرن شوهرش اجازه نداره بامن حرف بزنه ولی وقتی تنهایی برادرشوهرم منومیبینه وامیسه سلام علیک می‌کنه .بعدشنیدم ک پیش بعضیاخیلی غیبتموکرده جلوشوهرم همش ازخودش تعریف می‌کنه تازگیام همش استوری های عاشقانه میزاره واتساپ براشوهرش .پیش یکی گفته عمدااینکارومیکنم ک برادرشوهرم ببینه بگه اونونگاه کن بعدازده سال چقدشوهرشودوس داره .خخخ خلاصه خیلی عقده ایه چجوری جوابشوبدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

جواب ندی بیشتر میسوزه رابطه تون رو کم کن اون جایی بود شما نرید

تآ زَمآنیْ کِهْ رِسیدَنْ بِهْ تُو اِمْکآنْ دآرَدْ∞❤️ زِنْدگی دَرْد قَشَنْگیستْ کِهْ جَرْیآنْ دآرَدْ🖇💕
2738

.رفت و امد نکن.اخه میخوای چجوری جوابشو بدی

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

روبوسیم میکنه 😒فردا نگی چرا بغل شوهرم بود 

فـــانی دِدُنیــــا🌑پـــس دلـــ نشکـــنیمـــ  💜دیـــنــ ا'نــسانیتــ 💙 شغـــلــ مـــادر💚 زادگـــاهــ دنیـا 💛محکومیتــ زندگیــ کردنـ❤               
2706