2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شوهرم بفهمه تا 6 سال غر میزنه 😭😭  

وای الهی عزیزم . نه اتفاقا من شوهرم زودتر از من میگه  بریز بره اگ دور نریزم غر میزنه. حالا هر چی که باشه هر چقدرم گرون باشه. مگ زرشک گرونه؟

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
شوهرم بفهمه تا 6 سال غر میزنه 😭😭 

براش از مضرات و بیمارهایی که کپک ایجاد میکنه بگو. بگو سلامتی از هرچیزی مهتره  . اگ خدایی نکرده اتفاقی بیفته هزار برابر پول این زرشک باید خرج دوا دکتر کنیم تازه اگر خوب بشیم البته دور از جونتون

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براش از مضرات و بیمارهایی که کپک ایجاد میکنه بگو. بگو سلامتی از هرچیزی مهتره  . اگ خدایی نکرده ...

قیمتشو نمیدونم ولی اگ تو خونه ما ی دووونه نخود کپک بزنه انقدر غر میزنه ک حد نداره میگه تقصیر توی ک کپک زده قبل بار داریم هفته ای 3 بار جارو میزدم خونه رو الان نمیتونم اون بعد یک ماه برای اولین بار تو 3 سال زندگی جارو کرده هی باهام دعوا میکنه ک چرا موهات میریزه ☹️☹️☹️☹️ انگار من میکنم میریزم رو زمین 😂😂😂

قیمتشو نمیدونم ولی اگ تو خونه ما ی دووونه نخود کپک بزنه انقدر غر میزنه ک حد نداره میگه تقصیر توی ک ک ...

ای جانم عزیزم انشا... بسلامتی و خوشی زایمان کنی و بچتو بغل کنی. الهی عزیزم پس یخورده کارت سخته ولی تقصیر شما نیست اتفاق میفته کپک همه جا هست و سریع هم رشد میکنه حالا گاهی یا آدم حواسش نیست میمونه چیزی کپک میزنه و یا اینکه اون ماده یذره  کپک موقع خرید همراهش بوده دیگ تو خونه سریع گسترش پیدا کرده.همیشه که همه چی تو خونتون کپک نمیزنه اتفاقی گاهی میفته غر زدن نداره. تشویقش کن بیشتر تو کارای خونه کمکتون کنه . زیادم خودتو خسته نکن. موهای منم زیاد میریزه تو خونه اما همسرم چیزی نمیگه یا خودش جارو میکشه کلا خیلی تو کار خونه کمکم میکنه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40