2733
2739
عنوان

تولدمه شوهرم 300تومن پول داد😭

776 بازدید | 51 پست

خیلی ناراحت شدم تازه امروزم تولدم نبود فرداست تولدم امشب اومده خونه 300 تومن و یه شاخه گل داد تولدت مبارک باشه 😩 منم گفتم ممنون ولی یه جوری که فهمید ناراحت شدم چیزی به روی خودش نیاورد 

آخه یعنی چی چه وضعشه شما بودین ناراحت نمی‌شدیم اولا که تولدم فرداست دومن این چه تبریکو چه کادویه آخه 300 تومن هیچی نمیشه بخدا همه چی خیلی گرونه  شوهرم وضعش خوبه میتونست یه کادوی خوب بخره یا حد اقل یه مبلغ بالا بده ولی واسم ارزش قائل نشد 300 تومن دوتا مرغو ماهی بخری تموم میشه یعنی انقد واسش بی ارزش بودم 😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب شاید واقعا نداشته بیچاره☹

شایدم میخواد سوپرایزت کنه ی چی بهتر بت بده😎

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
2731

🙄🙄🙄

در مدرسه کربلا کودکان به چشم خود دیدند که بابا دو بخش است بخشی بر صحرا و بخشی بر سر نیزه اما اینکه عمو چند بخش است را فقط بابا می‌داند   《صَلی الله عَلیک یا ابا عبدالله 》
2738

مگه مرغ و ماهی وظیفه شماست ....درضمن من سه ساله همونشم نگرفتم

♥️🥺زني را مي شناسم من/که در يک گوشه ي خانه/ميان شستن و پختن درون آشپزخانه/سرود عشق مي خواند/نگاهش ساده و تنهاست/صدايش خسته و محزون/اميدش در ته فرداست/زني را مي شناسم من/که مي گويد پشيمان است/چرا دل را به او بسته/کجا او لايق آنست/زني هم زير لب گويد/گريزانم از اين خانه/ولي از خود چنين پرسد/چه کس موهاي طفلم را/پس از من مي زند شانه؟   
2706