2733
2739
عنوان

باردار شدن در سن 37 تا 40

| مشاهده متن کامل بحث + 815 بازدید | 49 پست
یعنی سه سال هم صبر کنم... شوهرم میگه اقدام دارویی و هیچی انجام نده فقط سه سال جلوگیری نکن 

مشکلتون چیه برا بارداری؟

در مدرسه کربلا کودکان به چشم خود دیدند که بابا دو بخش است بخشی بر صحرا و بخشی بر سر نیزه اما اینکه عمو چند بخش است را فقط بابا می‌داند   《صَلی الله عَلیک یا ابا عبدالله 》

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من امسال عید ۳۶ سالم تموم میشه الان باردارم اواخر دی بدنیا میادهمچین حسی ندارم تازه بچه دومم هست

سنی نداری که !

تا۴۰سالگی بخاطر همسرتم که شده صبر کن بعد ۴۰اگه خواستی دیگه جلوگیری کن

اینا همش نشونه ناامیدیه ،اگه بیخیال بشی زودی بچه دارمیشی مطمئن باش سال دیگه بچت بغلته

2738
واقعا؟ بچه اول یا بچه سوم چهارم

دختر اولش 17 سالشه. بعد تا چند سال پیش هر کار کرد دیگه باردار نشد. کلا دیگه ولش کرد و دکتر گفته بود نمیشی. پریوداش نامنظم بود و تنبلی تخمدان داشت. 3ماه بود پریود نشده بود و معدش هم مشکل داشت. رفته بود دکتر برای معدش دکتر ازمایش گرفت و گقته بود بارداری. چون سابقه سقط مکرر داشت و بچه اولش هم تا 9ماه استراحت مطلق بود و دهانه رحمشو دوخته بود اینم همینجوری بود. الان 20 روزه زایمان کرده و خدا یه پسر داد بهش

من بچه اولم را 27 سالگی دنیا آوردم ...دومی را 37 سالگی...از هر نظر دومی بهتر و باهوش تر و حتی قشنگ ت ...

١٠ سال فاصله دادين؟

منم فاصله بچه اولم زياد شده هنوز برا دومي تصميم نگرفتم

ميترسم خيلي دير بشه و من هيچ وقت تصميم نگيرم

چرا ازدواج نکردی؟

من به قسمت وتقدیر تو ازدواج به شدت معتقدم از طرفی کسی رو دوست دارم که اون قصدازدواج نداره..

ان شاءالله خدا به زووودی بختمو باهاش بازمیکنه..لطفا برام دعا کن بهش برسم

زن دایی من ۴۰ سالشه هنوز در تلاشه 

یکی هم توی ۴ ماهگی سقط کرد  دهانه رحمش باز شد 

پولدارن  خدایی نکرده بعد از ۱۰۰ سال فوت کنن  همه اموالشون میرسه به خواهر برادراش 

و تا آخر عمر در حسرت بچه می مونن 

تازه ۵۰ سالت که بشه  پشیمون میشی که چرا تا وقت بود  آخرین تلاشاتو نکردی  

هرچی حاجت دله تموم میشه هرچی که خدا بخادهمون میشه
2706