2733
2739
عنوان

باردار شدن در سن 37 تا 40

| مشاهده متن کامل بحث + 815 بازدید | 49 پست
١٠ سال فاصله دادين؟ منم فاصله بچه اولم زياد شده هنوز برا دومي تصميم نگرفتم ميترسم خيلي دير بشه و م ...

می دونی شوهرم به بچه دوم راضی نمی شد ...آخرم یک حرف تلخ بهش زدم بهش برخورد و راضی شد ...بهش گفتم تو خودخواهی فقط خودت را می بینی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختر اولش 17 سالشه. بعد تا چند سال پیش هر کار کرد دیگه باردار نشد. کلا دیگه ولش کرد و دکتر گفته بود ...

چه جالب

خیلی باحال بود، کیف کردم، خدا حفظشون کنه، هم خودشو هم نی نی شو

منم ی دوست دارم ۴۷ سالشه ولی انقده جوون و شیکه، باهم میرفتیم جایی همه فک می کردن تو ی رده سنی هستیم، 

شوهرش از خودش کوچکتره، ولی انقده این خوب مونده شوهره دربست در خدمتشه

یبار واسم تعریف کرد که سهل انگاری کردن و سریع قرص ایمرجنسی خورده فکر می کردم اشتباه کرده و تو این سن، علیرغم فیزیک جوونش، احتمال بارداری نیست ولی چیزی نگفتم بهش،

لطفا درخواست دوستی ندهید، حتی شما دوست عزیز🎈🍒
2728
من به قسمت وتقدیر تو ازدواج به شدت معتقدم از طرفی کسی رو دوست دارم که اون قصدازدواج نداره.. ان شاءا ...

حتماااااا ان شاالله هرچی خیره برات پیش بیاد🤲

در مدرسه کربلا کودکان به چشم خود دیدند که بابا دو بخش است بخشی بر صحرا و بخشی بر سر نیزه اما اینکه عمو چند بخش است را فقط بابا می‌داند   《صَلی الله عَلیک یا ابا عبدالله 》