2733
2734
عنوان

بنظرتون کی میان خواستگاری🙁🙁🙁

685 بازدید | 49 پست

من توتابستون بامامانم بیرون رفتیم که دوست بابام منو مامانمو دید سلام علیک کردوگفت پسرمن قصدازدواج داره بهش گفتم ازشهرخودمون یه دختر نجیب برات پیدامیکنم وبهمون گفتم نمیدونستم دختر دم بخت دارین وگفت باخانمم صحبت کنم بهتون میگم گذشتو گذشتو گذشت (دوست بابام تابستون وبهار توشهرستان هستن توپاییزوزمستونم میرن شهریکه پسرش کارش اونجاست)همیشه بابامو دیدنی سلام علیک میکردن اما گذاشت دوروز قبل رفتن به اون شهرشون اومد به بابام گفت من دخترتو برای پسرم میخوام به خانومتم گفتم میام خواستگاریش اما کی رو نمیدونم اما میام 

خب میذاشت وقتیکه میخاست بیاد میگفت خیلییییییییییییی پسرخوب وپولداری داره کاش بیان بنظرتون میان خب کی میان تورو خدانگین چقدر هولی واقعا پسرخوبی داره هرجاخواستگازی برن نه نمیشنوه

معذرت میخام که تاپیکم تکراریه🙏😔😔😂

میان 

عجلعنکن

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

حالا دعا کن پسره خودشم ازته دلش بخواد شما رو .

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2706