2733
2739
عنوان

امروز دوستم گفت با یکی دوست شده.....

734 بازدید | 20 پست

سلام دوستان

یه دوست صمیمی دارم..که چند ساله ازدواج کرده و از همون اول با شوهرش مشکل داشت و اصلا دوستش نداشت و یه جورایی با اجبار خانوادش ازدواج کرده..به هیچ عنوان هم شرایط طلاق نداشته خانوادش حمایتش نمیکردن..۳ تا هم بچه داره..۱۵ ساله ازدواج کرده..میگفت با شوهرش اصلا رابطه جنسی نداره و شوهرش بهش خیانت کرده چند بار...گفت منم دلمو زدم به دریا و با یکی دوست شدم..میگفت الان اینقدر حس خوبی دارم و...

میگفت تازه میفهمم عشق چیه و زندگی چیه..

به امید خدا من به هدفم میرسم

پشما م

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

بهش بگو نکن عاقبت نداره تو این خراب شده مرد حق داره هرگوهی بخوره ولی زن اگه این کارا بکنه صدقه سر قوانین چسی مون بدبخت میشه

البته خیانت کارخوبی نیس کسی ک شرایط طلاق نداره چجوری شرایط خیانت داره بفهمن ک بدبخت عالم میشه

ب دوس پسرتون میگین مای کینگ؟؟؟!!!خود فرحم شاه رو ممد صدا میکرد✋😐😂😂