2733
2739

الانم روپامه ...ازساعت ۱۲ همینطور روپامه تاکی اینطوری میشه🥶🥶🥶🥶

خداجونم مرسی ک منو آرزو ب دل نکردی ممنونم ازت که فرشته کوچولوتو فرستادی خیلیییی خوشحالم خودت مواظبش باش انشالله دامن همه مادران منتظر سبز بشه ب حق امام حسین و فاطمه زهرا خداااااااااایااااااااشکررررررررررت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من تا ۶ ماه تمام این کارم بود.شبی که رفت تو ۷ ماهگی واسه او لین بار شب آروم خوابید

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹

پسر منم ابن طور بود .نفاخ بود .

دمر روی سینم می خوابوندم و باهم کمی چرت می زدیم .

یادش بخیر .

روزهای سختی بود ولی شیرین بود .

احتمالا دل درد داره .بذار صدای قلبت رو بشنوه .خودش کم کم اروم میشه .

2740

سلام مبارک باشه به دوره ای از دوران زندگیت خوش آمدی

اره بعضی بچه ها اینجوری  هستن من سه تا دارم اتفاقا پسر اولم تا شش ماهگی با صدای سشوار وجاروبرقی خواب میرفت عقد داداشم بود عکس هاشو میبینم انگار از توی جنگل اومده باشم کم خواب بودم چشمهای گود شده و...نگم  برات یه کیسه دارو و... خلاصه اونروز گذشت میگذره صبوری کن و حتما حتما بدون رودربایستی  کمک بگیر از خانواده همسر دوست هرکی کمی بیشتر بخواب وبه خودت برس لبخند بزن نفس عمیق بکش خداروشکر کن خیلی ها منتظرن براشون دعا کن خلاصه لذت ببر با همه سختی هاش درکت میکنم کاملا روی ماهت را میبوسم وبه خدا میسپارمت

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.