2733
2734
عنوان

من دوقطبی دارم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 997 بازدید | 80 پست
با مامانم صحبت میکنم که ببره دعا کن حالش خوب بشه تو روستا زندگی میکنه با مامان بابام همش تو خونس ینی ...

بله میفهمم، حتما خوب میشه

Make beautiful your inside esprit, that be same your inside and outside personality 🌈Student psychology🌈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای عزیز دلم چقدر بد مواظبش باشید فامیل مام اینجور بود یه روز بلانسبت خاهرتون خودکشی کرد خیلی مراقبش ...

واااای خدا نکنه کسی کارش به خودکشی برسه

بارها باهاش شوخی میکنم باهام حرف میزنه اما بیشتر راجب مسائلی مثل دینو دعا و خدا آدمای مومن حرف میزنه نه درباره خودشو حالش

الان که دوریم ازهم ینی صبورترومهربونترو دلسوز تر از خواهرم بخدا هیچکسو نمیشناسم خیلی ماهه خیلی دلم براش میسوزه

2731
روانشناس عالی تهران کیه من تهران زندگی میکنم این کرونا تموم شه خواهرمو میارم پیش خودم 

من میتونم استادای خوبمو معرفی کنم ، دکتر زهرا براتی، دکتر افسانه صمدزاده، دکتر میترا نیک آمال

Make beautiful your inside esprit, that be same your inside and outside personality 🌈Student psychology🌈
من میتونم استادای خوبمو معرفی کنم ، دکتر زهرا براتی، دکتر افسانه صمدزاده، دکتر میترا نیک آمال

عزیزم من الان زدم نت من شخصیت مرزی دارم دقیقا اون حس و حالات و اینکه من بارها دستمو خط خطی کردم درمان داره ؟؟ 

چه کردم با خودم که مرگ و زندگی برام فرقی نداره ؟
2738

دو قطبی بودن چیز خاصی نیس که بخواد درمان داشته باشه خیلیا اینطورین و خودشون هم نمیدونن من خودم هم دو قطبیم روانشناس سر یه موضوع دیگه ای برام تشخیص داده ولی اصلا حدی و خطرناک و اینا ندید یه موضوع معمولیه تازه من این حالتمو دوس دارم گاهی وقتا خندم میگیره جالبه برا خودم حتی😐😂 

و اینکه بستگی داره در چه حد دوقطبی باشی  شاید مثلا زیاد باشی و یا داره آزارت میده من آزاری ندیدم یعنی شدید نیس ولی در کل دوس دارم 😂

عزیزم من الان زدم نت من شخصیت مرزی دارم دقیقا اون حس و حالات و اینکه من بارها دستمو خط خطی کردم درما ...

عزیزم همشون قابل کنترل هستن، بله درمانم میشن،اما نمیشه قطعی گفت

واااای خدا نکنه کسی کارش به خودکشی برسه بارها باهاش شوخی میکنم باهام حرف میزنه اما بیشتر راجب مسائل ...

خداروشکر ایشالا خدا به داد همه مریض ها مخصوصا روحی ها برسه من حاضر بودم مشکل جسمی داشتم تا این هووف 

عزیزم من الان زدم نت من شخصیت مرزی دارم دقیقا اون حس و حالات و اینکه من بارها دستمو خط خطی کردم درما ...

خط خطی کردن دست ربطی به دوقطبی بودن نداره البته پزشک هم باید تشخیص بده

عزیزم همشون قابل کنترل هستن، بله درمانم میشن،اما نمیشه قطعی گفت

ممنونم که با حوصله جواب دادی 😊😘😘

2706