2733
2739
عنوان

بیاین ادای خر پول هارو در بیارین بخندیم😐😂

| مشاهده متن کامل بحث + 43572 بازدید | 1039 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه گنجشک پی پی کرده رو لامبورم

هر کی میخواد درخواست دوستی بدع تا ادرس بدم بیاد ببرع واس خودش😇😇😇

من یه مامان افسرده بودم ولی از وقتی که دخترم خندید دیگه شادم😊 من عاشق پیشرفتم😍 عاااشق هیجان😍 عاااشق شیرینی پزی😍 دوست دارم زبانم فول شه😍 رانندگیم حرفه ای شه😎😛 عاااشق کمک کردن به بقیه ام😍 من خیییلی آرزوها دارم😀 من به همش میرسم چون شااادم، حالا تویی که اینارو خوندی یه لبخند گشاااد بزن😉 آفرین الان خوشکلتر شدی😀😚❤بخند عزیزم فراموووش شه دردات😊
2728
خواهرشوهرم چندین نسل بعد خودش میتونه بخوره از بس ملک واملاک داره اونوقت میره عروسی لباس از خواهرش می ...

دیگه اینجوریم نباشه😅

عکس خودمه ، دوست و فامیل عزیز نظرشما مهم برای خودتون،خونوادتون و آرزوهاتون صلوات جدیدی ختم کنید 😅 --- هنوز چشمم به اون خونه س
اره منظورم خر پولا هم خیلیاشون خرج کن نیستن    

نه خرج کردن با حروم کردن تفاوت داره . شما میتونی بهترین لباس و خوراک و تفریح و خونه و ماشینو داشته باشی ولی حق نداری اسراف کنی پول اضافه داری کمک کن . بعضیا پولشونو جلوی بقیه حروم میکنن که بگن برامون مهم نیست. دقیقا اون آدما پول براشون خیلی مهمه اگه یه روز پول نباشه هیچی نیستن جز یه بی مصرف . خدا ازین آدما یا پولو میگیره یا شادیو . 

عکس خودمه ، دوست و فامیل عزیز نظرشما مهم برای خودتون،خونوادتون و آرزوهاتون صلوات جدیدی ختم کنید 😅 --- هنوز چشمم به اون خونه س
2740

ادا چرا ؟؟؟ هستیم دیگه... 😶

.

..

.

😂😂😂👌مثلا ما هم ازوناشیم...

خدایا شکرت بخاطر همه چیزایی که داریم و حواسمون نیست... میشه از خدا بخواین حاجت دلمو بده ؟ خیییلی ساله میخوامش... ❤❤

بچه ها من از ترامپ خیلی عصبانیم😡😡😡حالا میخوام اجاره کاخ سفیدو زیاد کنم اما مامانم میگ گناه دارن تو کروناست ی وقت نداشته باشن مجبور میشن پاشن اواره میشن

حالا بنظرتون چکار کنم؟ 

عضو گروه بنفش💜#وزن اولیه:۸۹.۴۰۰ #وزن هدف:۶۵    ‌         ‌  همیشه وقتی حرف از لاغری میزنم همسرم میخنده و میگه خانم منو تو نمیتونیم وزن کم کنیم بیخودی خودتو اذیت نکن!باید بهش اثبات کنم ک من قدرتمندم و میتونم ...من باید بتونم که مثل بقیه انسانها خوش اندام باشم ! من نباید نعمت خوش اندامی رو از این صورت جذاب و موهای قشنگمم بگیرم!من میتونم شبیه تر به فرشته هابشم 💪💪💪💪💪💪💪
جواب ازمایش منو همسرم  شد 21 ملیون کاش عطر میخریدم بجاش تف تف

ازمایش چیتون۲۱ میلیون؟ 😳

ارزون گرفته😐

عضو گروه بنفش💜#وزن اولیه:۸۹.۴۰۰ #وزن هدف:۶۵    ‌         ‌  همیشه وقتی حرف از لاغری میزنم همسرم میخنده و میگه خانم منو تو نمیتونیم وزن کم کنیم بیخودی خودتو اذیت نکن!باید بهش اثبات کنم ک من قدرتمندم و میتونم ...من باید بتونم که مثل بقیه انسانها خوش اندام باشم ! من نباید نعمت خوش اندامی رو از این صورت جذاب و موهای قشنگمم بگیرم!من میتونم شبیه تر به فرشته هابشم 💪💪💪💪💪💪💪
ازمایش چیتون۲۱ میلیون؟ 😳 ارزون گرفته😐

دختره تاپیک زده بود ازمایش ژنتیک دادیم شده 21 ملیون عطر میخریدم بجاش بهتر بود بعدم به کاربرا میگفت شما حسودین 

چــَـند عـَـدَد قـرصٍـ بیــ خـًـیالـیــ لـُــطفــَـاً