2733
2739
عنوان

بیاین ادای خر پول هارو در بیارین بخندیم😐😂

| مشاهده متن کامل بحث + 43573 بازدید | 1039 پست

همسر جانم برا ماهگرد عروسیمون یه سرویس جواهرات سنگین خریده منم گفتم بابا چرا اینقدر سرویس میخری یدوته تو تو عقد ویدونه تو عروسی بهم هدیه دادی که 😂😅😜

ایشونم گفتن نه عزبزم این کادوی اصلی نیست که کادوی اصلب تو کوچه هست 

از پنجره پنتهاوس مون که کوچه رو دیدم یه پورشه بود کادوم😮😁😅

تو داشبورد پورشه هم بلیط دور دنیا خریده بود برام😜

ادامه بدم...... یا بسه؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

بچه ها یکم معدم سوزش داره.صبحونه یکم خاویارخوردم با کراکر باپنیرگودا .ناهارم فقط تونستم دولقمه لابستر بخورم  هرچی همسرم اصرار کرد بخور عزیزم نتونستم الان رومبل ماسازورم لم دادم اماهنوز احساس سنگینی معده دارم ،واسه چیه به نظرتون گلیا ،همسرم هم رویس رولز گلدنمون رواز پارکینگ گذاشته بیرون.میگه ببرمت بیرون یه هوایی بخور بلکه بهتر بشی .نمیدونم به دکترخانوادگیم بگم بیات ویزیتم یانه ،موندم چکار کنم .

من شوهرم واسه کادو تولدم میخواد یه جزیره شخصی با یه کشتی کادو بده بابامم یه جت شخصی کادو میده مامانمم یه سرویس جواهر خوشگل مادرشوهرم یکم خسیس هستش یه ویلا تو شمال خواهرشوهر عقده ایم بلیط رفت وبرگشت به ایتالیا داد که پس دادم بهش گفتم نمیخوام تو کرونا مسافرت برم خودمم که تو خونه ی ۱۰۰۰۰هزار متریم با چندقلوهام جا کم میارم همش میگن دلمون گرفت خونمون کوچیکه قرار پارک اختصاصی واسشون بسازیم اگه کرونا تموم بشه

هووووف از بس پولدارم نمیدونم که کدومارو بگم اه 

خدایا خودت یه نگاهی بکن واسه خوب شدن حال دلهامون
بچه ها یکم معدم سوزش داره.صبحونه یکم خاویارخوردم با کراکر باپنیرگودا .ناهارم فقط تونستم دولقمه لابست ...

نه عرق نعنا با نبات بخور یه ایندفعه رو 😜😜😜😜

خدایا خودت یه نگاهی بکن واسه خوب شدن حال دلهامون
2706